Raw protein - je zcela nová řada proteinových směsí v raw a bio kvalitě. Tento protein se od ostatních liší tím, že obsahuje vysoce kvalitní bílkovinu ze semínek, nikoliv z luštěnin.
Organic Protein Pasta je ideální pro ty, kteří chtějí zdravé těstoviny s vysokým obsahem bílkovin a nízkým glykemickým indexem.
Organic Protein Pasta je jsou luštěninové těstoviny s vysokým obsahem bílkovin, vhodné pro sportovce a všechny, kdo uzávají zdravý životní styl.
Proteinové těstoviny s vysokým obsahem bílkovin a nízkým glykemickým indexem vhodné pro každého sportovce, který chce vyzkoušet něco nového k obědu.
BIO luštěninové těstoviny ze zelených sójových bobů a mungo fazolí jsou skvělou volbou pro všechny příznivce vyváženého stravování.
Luštěniny jsou velmi oblíbené především u veganů, sportovců a při hubnutí, protože obsahují vysoký podíl rostlinných bílkovin, které je potřeba pravidelně zařazovat do jídelníčku.
Kakaový protein je prášková směs z nepraženého kakaa, konopných slunečnicových, dýňových a chia semínek. Kakaový prášek je v raw a bio kvalitě, je velmi chutný a lehce stravitelný.
BIO luštěninové těstoviny z cizrny a sójových bobů jsou skvělou volbou pro všechny příznivce vyváženého stravování.
BIO luštěninové těstoviny ze zelených sójových bobů a mungo fazolí jsou skvělou volbou pro všechny příznivce vyváženého stravování.
BIO luštěninové těstoviny z černých fazolí jsou skvělou volbou pro všechny příznivce vyváženého stravování.