Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Tekuté stolní sladidlo na bázi D-glukocitu je určeno pro dodání sladké chuti
Erythritol je jedním z cukerných alkoholů. Jedná se o jednu z nejlepších variant náhradních sladidel, neobsahuje téměř žádné kalorie.
Díky sladidlu ze stévie budou moučníky, zavařeniny, limonády nebo káva sladší a zdravější.
Třtinová melasa je téměř černá sirupovitá hmota, která vzniká jako vedlejší produkt při výrobě třtinového cukru ze šťávy z cukrové třtiny.
Nový druh krystalového cukru - přírodní cukr, který má o 40% nižší kalorickou hodnotu.
Sladidlo nové generace z kořene čekanky a sukralózy. S vysokým obsahem vlákniny a se sníženou energetickou hodnotou. Bez lepku a laktózy. 
Sukralózové sladidlo vhodné nejen pro diabetiky a redukční diety. Složení speciálně připravené pro pečení, vaření a zavařování.
Nízkokalorické sladidlo vhodné pro ty, kteří hledají zdravou a chutnou náhradu cukru.
0 kalorií s čistou sladkou chutí. Extra-Linie je sladidlo určené ke snížení přísunu sacharidů, zejména u diabetických a redukčních diet.
Pastilky z hroznového cukru s vitamínem C a příchutí třešeň.
Zcela přírodní a nekalorické sladidlo v tabletách je nejen pro diabetiky. Oblíbí si ho každý, komu záleží na zdravém životním stylu.
Sušená stevie nahradí používání cukru u osob s nadváhou a diabetiků. Má nulovou energetickou hodnotu a blahodárný vliv na organismus člověka.
STEVIA !N sypké sladidlo slouží jako náhrada cukru u diabetických a redukčních diet.
Stevia je rostlina využívána jako přírodní rostlinné sladidlo.
Jako čistě přírodní sladidlo, získané zahuštěním mízy cukerného javoru, je javorový sirup (spolu s medem a melasou) vynikajícím pomocníkem při nahrazování rafinovaného bílého cukru.
Vzniká zahušťováním nektaru květů cukrové palmy arengy. Typická jemně karamelová chuť se hodí do desertů i asijské kuchyně.
Sirup z agáve je přírodním mexickým sladidlem na bázi fruktózy.
Oslaďte si zdravě. Nízkokalorické sladidlo vhodné pro ty, kteří hledají zdravou a chutnou náhradu cukru.
Kokosový cukr je přírodní potravina. Je bohatý na vitamíny, včetně vitamínů B-komplex.
Kokosový cukr je považován za sladidlo, které nejméně zatěžuje životní prostředí. Kokosový cukr není rafinovaný!
Reishi podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu a příznivě působí na oběhový systém.
Ovocný cukr je čistá fruktóza. Ovocný cukr plně nahrazuje klasický cukr, můžeme jej tedy v domácnosti využívat neomezeně.
Přírodní sladilo, které je produktem ekologického zemědělství.
Vyzkoušejte toto multifunkční sladidlo. Potěší vás jeho exotická chuť a nízký glykemický index.
Vy jste ještě neochutnali špaldový sirup? Tak vyzkoušejte tento tmavší sirup s výraznější chutí, která se blíží medu.
Sháníte sirup s neutrální chutí pro všestranné použití? Pak vězte, že rýžový sirup je pro vás ten pravý... Osladí kaše, nákypy a další sladké pokrmy.
Kokosový palmový cukr je sladidlo s velmi nízkým glykemickým indexem.
Kokosový cukr se stane skvělým doplňkem pro zdravější vaření, má nízký glykemický index a není rafinovaný. Zkuste ho přidat do nápoje nebo těsta.
Směsí třtinového cukru v bio kvalitě se skořicí posypte vaší oblíbenou kaši, horký zimní nápoj nebo ji přidejte ke svým dezertům, které provoní.