CLA Ethyl Ester je přípravek vhodný při hubnutí. Přispívá k reformování postavy a k redukci tělesného tuku. Podporuje tvorbu svalové hmoty.
L-Carnitin je vhodný při spalování tuku. Největších účinků dosáhnete při zvýšeném fyzickém výkonu - především při aerobním pohybu. L-Carnitine označený logem L-CARNIPURE je vyroben firmou Lonza a je z...
Extra Slim je přírodní přípravek s mimořádně rychlým a silným účinkem. Díky účinnému složení a nové technologii výroby působí skutečně do hloubky
FatZero L-Carnitine vám pomůže získat vysněnou postavu. Obsahuje vysokou koncentraci karnitinu ve formě tartrátu, která zajistí požadovaný účinek.
Amix ThermoCore 2.0 doplněk stravy, kombinující 7 důležitých složek (Sinetrol, Green Coffee, Caffeine, Guarana, Synephrine, Salicin a BioPerine).
Caffeine Active je doplněk stravy pro sportovce, který přispívá ke zvýšení výkonnosti a oddálení únavy, čímž umožňuje prodloužit dobu cvičení.
Amix Lipotropic Fat Burner: Doplněk stravy pro podporu metabolismu tuků, s obsahem L-Karnitinu.
L-Carnitin je aminokyselina, která přenáší mastné kyseliny do svalových buněk, ve kterých dochází k jejich spalování na energii.
Vyvážená kombinace L-karnitinu se zeleným čajem a chromem pro podporu metabolismu.
Doplněk stravy. Tri-Complex - X3 Thermogenic Fat Burner na bázi tří složek Acetyl L-carnitinu, Synefrinu a Guggulsteronů. Spalujte tuky efektivně.
Aminostar CarniXplode obsahuje denní dávku L-Carnitinu 2000mg. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu.
Nápoj ve snadno vstřebatelné tekuté formě, obohacený o Vitamin B6, podporující tvorbu a udržování svalů. Při zakoupení 1000 ml obdržíte 500 ml zdarma.
Podpora ukládání přijaté energie, snižování produkce tuků a cholesterelu. Nejen pro aktivní sportovce, ale i pro ty, kteří jsou v dietním režimu.
Kombinace látek na podporu redukce tělesné hmotnosti a pro metabolismu tuků. S chromem, který podporuje normální hladinu cukru v krvi.
CLA Ethyl Ester je přípravek vhodný při hubnutí. Přispívá k reformování postavy a k redukci tělesného tuku. Podporuje tvorbu svalové hmoty.
Vhodné pro sportovce, doplněk stravy určený pro sportovní výživu. 
Weider, L-Carnitine 100.000, 1000 ml - spalovač tuků. Vhodný pro sportovce, doplněk stravy určený pro sportovní výživu a redukci tuků.
1 tableta obsahuje 500 mg krystalického L-karnitin L-tartrátu (odpovídá 340 mg čistého karnitinu). Doplněk stravy se sladidlem.
Vhodné pro sportovce, doplněk stravy určený pro sportovní výživu. Koncentrát L-Carnitine s broskvovou příchutí.
Aminostar FatZero 4Men obsahuje rostlinné extrakty ke snižování tělesné hmotnosti, které podporují metabolismus tuků a zvyšují energetický výdej.
Citrus Aurantium (Synefrin) a Guarana podporují metabolismus tuků a přispívají ke kontrole tělesné hmotnosti. Vhodné pro sportovce.
Karnitin je kvarterní amoniová sloučenina a derivát aminokyselin lysinu a methioninu. Má důležitou roli v transportu mastných kyselin do mitochondrií.
Lean Solution je jedinečný 3 fázový komplex pro optimální managment kontroly tělesné hmotnosti. Obsahuje všechny složky v ideálním poměru.
Amok, předtréninková směs, 60 kps, Olimp. Doplněk stravy vhodný pro sportovce,  určený pro sportovní výživu.
Přípravek Acetyl L-Carnitin ocení zejména sportovci.
Kapsle podporující metabolismus tuků a přispívající k udržení správné tělesné hmotnosti. 
Thermo Rush Fat Burner, doplněk stravy pro sportovce, který obsahuje řadu rostlinných výtažků, cholin, kofein, aminokyseliny, vitamíny, minerály.