Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Zubní kartáček meridol s kónickými vlákny, které chrání Vaše dásně.
MERIDOL Speciální zubní kartáček je speciálně vyvinut pro použití v průběhu parodontální léčby.
Vyčisti, vyběl, jdi! To je heslo této dvoudílné sady, která se specializuje na atraktivní vzhled úsměvu.
Praktické balení potřeb pro zubní hygienu obsahuje cestovní kartáček - super soft, pastu ADS 5 ml, 1 ks tartar párátka TP945 na zubní kámen.
Mechanický zubní kartáček na čištění zubů je speciálně navržen pro osoby, které podstoupily operaci ústní dutiny. Pro citlivé a efektivní čištění zubů a dásní.
SilverCare je antibakteriální zubní kartáček s hlavicí pokrytou čistým stříbrem. To po kontaktu s vodou ničí škodlivé bakterie v ústní dutině.
Zubní kartáček CURAPROX CS surgical mega soft je určený pro pacienty po chirurgických výkonech v dutině ústní, během onkologické léčby.
Ultra-soft uhlíková vlákna kartáčku čistí zuby s maximální šetrností – navíc zbavuje chrup pigmentu, a ten tak získává přirozenou bělost.
Zubní kartáček Vám nabízí nový zážitek z čištění zubů. Jeho uhlíková vlákna pomáhají zesvětlit a vrátit původní zabarvení zubů.
Unikátní měkký zubní kartáček s vějířovitými štětinkami, které ulehčují čištění při vertikálním pohybu
Nejlehčí kartáček na světě zbaví vaše zuby pigmentu, a tak získají svoji přirozenou bělost.
Pečlivé, ale šetrné čištění zubů? Kartáček od Curaproxu se o vaše zuby perfektně postará a nikdy neporaní vaše dásně.