Hypertonický roztok mořské vody obohacený mědí pro uvolnění ucpaného nosu. Přírodní produkt určen pro děti od 3 let a dospělé.
Vyzkoušejte toto přirozené řešení pro lepší dýchání při alergické či chronické rýmě, nachlazení a zánětech vedlejších dutin.
Nosní sprej Humer Stop Virus je zdravotnickým prostředkem, který odrazí viry ve vaší dutině nosní ve chvílích rýmy a při nachlazení.
Sprej obsahující kombinaci roztoku mořské soli,... a éterických olejů, které podpoří léčbu vaší rýmy a ucpaného nosu. Silný, ale šetrný a nenávykový!
Pomáhá léčit běžnou i alergickou rýmu a nachlazení.
Nosní sprej obsahující 10 bylinných extraktů - účinný a okamžitý boj s ucpaným nosem.
Roztok ve spreji pro čistý dětský nosík bez rýmy. Physiomer je pomůckou pro čištění, regeneraci a úlevu od ucpaného nosu.
Na ucpaný nos si zvykat nemusíte! Tento hypertonický roztok oceníte při chřipce a nachlazení.
Při každodenním používání zajišťuje správnou nosní hygienu. Doporučuje se i v případě ucpaného nosu nebo výtoku z nosu.
Pokud hledáte svěžest, správnou volbou pro vás je přípravek QUIXX extra. QUIXX extra uvolňuje ucpaný nos a zároveň přináší silný osvěžující účinek.
Hypertonický roztok na ucpaný nos obohacený o měď.
Hypertonický roztok mořské vody obohacený mědí pro uvolnění ucpaného nosu. Přírodní produkt určen pro děti od 3 let a dospělé.
Hypertonický roztok přírodní mořské vody z Atlantického oceánu s hodnotnými minerály a stopovými prvky.
Physiomer Eucalyptus nosní sprej je sterilizovaná hypertonická mořská voda s obsahem oleje z Eucalyptus globulus a přírodního extraktu máty.