Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Elektrický parní sterilizátor umožňuje sterilizaci lahví s širokým i úzkým hrdlem a také pro různé odsávačky a příslušenství. Plná kapacita sterilizátoru umožňuje sterilizovat až šest 330 ml lahví Phi...
Dezinfekční tablety Milton jsou určeny pro studenou dezinfekci dětských výrobků-dudlíků, lahviček, kousátek a pro sterilizaci pomůcek na kojení.
AVENT Sterilizátor do mikrovlnné trouby je ideální pro použití doma i na cestách. Pojme najednou až 4 lahve AVENT (260ml).
Parní mikrovlný sterilizátor rychle a snadno sterilizuje láhve, odsávačky mateřského mléka a ostatní doplňky, které jsou nezbytné v každodenní péči.
Praktický a účinný elektrický sterilizátor zajišťuje maximální hygienu a efektivní likvidaci většiny známých bakterií v pruběhu max. 12 minut.
Mimořádně rychlý a bezpečný. Vysterilizuje až 6 lahví AVENT 330ml za pouhých 6 minut a automaticky se vypne.
Sterilizátor do mikrovlnné trouby Tommee Tippee je lehký, rychlý, kompaktní a snadno použitelný.
Pro 6 standartních lahviček nebo pro 5 lahviček se širokým hrdlem včetně příslušenství. Přirozený způsob sterilizace bez jakéhokoliv zápachu.
Vyrobte si dětské příkrmy sama. Je to jednoduché, zvláště když máte robot pro přípravu dětské potravy. Sterilizuje a ohřívá všechny typy lahviček, rozmrazuje, mixuje a drtí a také vaří v páře. Jeden p...
Inovativní elektrický sterilizátor LINK 2v1 díky sterilizaci ve vodní páře bez přídavků jakýchkoliv chemických činidel odstraňuje až 99.9 % bakterií a mikroorganizmů.
Multifunkční přístroj 2v1, sterilizuje 8 minut a suší 30/45/60 minut. Používá patentovanou a inovativní technologii, která zaručuje nejefektivnější cyklus sterilizace a sušení s použitím HEPA filtru. ...
Tento přístroj 2v1 je sterilizátor a sušička kojeneckých lahví včetně příslušenství. Je extra účinný díky jedinečnému systému dutých ramen s parními tryskami. Snadno sterilizuje lahvičky zevnitř i zve...
Nemáte čas? Příkrmy si můžete připravit dopředu ve a velkém. Zmrazíte je, a až příjde jejich čas, rozmrazíte a ohřejete, všechno na jednom přístroji. Je všestranný, má snadné ovládání, příprava pokrmů...
Až 6 sterilovaných lahví za dobu 9 minut! Navíc snadná obsluha jedním tlačítkem.
Přístroj vhodný pro všechny obvyklé kojenecké lahve.
Elektrický sterilizátor Tommee Tippee Closer to Nature je určen pro rychlou a pohodlnou sterilizaci kojeneckých lahví a jejich příslušenství.
Elektrický parní sterilizátor Beaba Express je určen pro rychlou a pohodlnou sterilizaci kojeneckých lahví a doplňků. Sterilizace trvá pouze 6 minut a zničí 99,99% všech bakterií.
Speciální sada pro zdravé krmení miminek obsahuje sterilizátor Tommee Tippee a dětskou lahvičku. Sterilizátor Tommee Tippee Closer To Nature na jednu kojeneckou láhev do mikrovlnné trouby nebo pro stu...
Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby pro rychlou sterilizaci až 5 láhví různých velikostí, jejich savičky i příslušenství po dobu 4 minut.
Miminka vyžadují důkladnou péči – předevšim v oblasti krmení. Aby bylo jednoduché vaše děti několikrát denně nakrmit a pokaždé mít k dispozici čistou a sterilizovanou lahvičku, vytvořili jsme NUK Ster...
Parní sterilizátor určený ke sterilizaci v mikrovlnné troubě pojme až 6 lahví včetně příslušenství.
Parní sterilizátor určený ke sterilizaci v mikrovlnné troubě, a to během 4-7 minut (dle výkonu).
Mimořádně rychlý a bezpečný Sterilizátor, který vysterilizuje až 6 lahví AVENT 330 ml za pouhých 6 minut a automaticky se vypne.
Sterilizační sáčky do mikrovlnné trouby. Rychle, bezpečně a pohodlně - unikátní řešení pro sterilizaci doma. Ideální pro čištění lahviček na mléko, dudlíků, prsních nástavců a hadiček. Nahrazuje délet...
Lehký, kompaktní design parního sterilizátoru do mikrovlnné trouby Philips AVENT je dokonale vhodný pro použití doma i na cestách.
Rychlá sterilizace až 6 lahví nebo lahví s příslušenstvím do 5 minut.
BAYBY BBS 3030 – prostorný parní sterilizátor, který i vysouší.
Rychlá a bezpečná parní sterilizace pro až 6 lahví a příslušenství
Multifunkční digitální parní sterilizátor.