Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Bioaktivní Folic - dobré pro vaše těhotenství.
Zabezpečí zvýšenou potřebu vápníku pro: těhotné a kojící ženy, ženy v menopauze, postmenopauzální ženy, ženy a muže vyšších věkových skupin, pro děti a dospívající v období intezivního růstu.
Kompletní multivitaminový a multiminerálový doplněk výživy Gravital® je vhodným a šetrným prostředkem určeným speciálně pro těhotné a kojící ženy.
Železo + vitamíny B2, B6, B12 a C přispívají ke zmírnění únavy a vyčerpání.
Kombinace bylinných výtažků, která příznivě podporuje tvorbu mateřského mléka během kojení.
Pro těhotné a kojící s obsahem kyseliny listové. Chytré miminko® obsahuje 250 mg DHA.
Doplněk stravy pro kojící matky ve formě cereálních tyčinek. Obsahuje důležité živiny pro maminku i kojené dítě. Příchuť brusinek a čokolády.
Chcete-li se při porodu vyhnout natržení nebo nástřihu hráze, pak se seznamte se zdravotnickou pomůckou Aniball.
Doplněk stravy obsahující v 1 tabletě kompletní a vyvážené množství vitamínů a minerálů pro ženy těhotné, kojící a plánující těhotenství.
Přípravek pro ženy před otěhotněním, v těhotenství i po něm
Snažíte se o miminko? FoliConcept je výživový doplněk bohatý na řadu vitamínů a minerálních látek vhodný pro ženy, které plánují těhotenství.
Doplněk stravy pro těhotné a kojící s vysokým obsahem folátů, kyselina listová pozitivně podporuje normální růst zárodečných tkání během těhotenství.
Chcete-li se při porodu vyhnout natržení nebo nástřihu hráze, pak se seznamte se zdravotnickou pomůckou Aniball.
Klíčové živiny v období těhotenství: kyselina listová a metylfolát. Doplněk stravy lze užívat od počátku těhotenství až do jeho skončení.
Důležité minerály pro správnou funkci organismu.
Doplněk stravy pro kojící matky. Cereální tyčinky NUTRIMAMA obsahují potřebné živiny pro maminku i kojené dítě. Příchuť brusinek a malin.
Doplněk stravy ve formě mléčného nápoje s lahodnou chutí vanilky. Určeno pro kojící matky. Obsahuje potřebné živiny pro maminku i kojené dítě.
Chcete-li se při porodu vyhnout natržení nebo nástřihu hráze, pak se seznamte se zdravotnickou pomůckou Aniball
Během těhotenství a kojení je žena vystavena hormonálním změnám a větší zátěži. Tento doplněk stravy zajišťuje tělu přísun základních vitaminů a minerálů.
Doplněk stravy k potlačení nevolnosti v prvních měsících těhotenství, k regulaci hormonální aktivity a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Pro těhotné a kojící ženy a ženy, které plánují otěhotnění. Neobsahuje konzervační látky ani barviva.