Tekuté stolní sladidlo na bázi D-glukocitu je určeno pro dodání sladké chuti
Sladidlo nové generace z kořene čekanky a sukralózy. S vysokým obsahem vlákniny a se sníženou energetickou hodnotou. Bez lepku a laktózy. 
Jako čistě přírodní sladidlo, získané zahuštěním mízy cukerného javoru, je javorový sirup (spolu s medem a melasou) vynikajícím pomocníkem při nahrazování rafinovaného bílého cukru.
Sirup z agáve je přírodním mexickým sladidlem na bázi fruktózy.
Reishi podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu a příznivě působí na oběhový systém.
Vy jste ještě neochutnali špaldový sirup? Tak vyzkoušejte tento tmavší sirup s výraznější chutí, která se blíží medu.
Sháníte sirup s neutrální chutí pro všestranné použití? Pak vězte, že rýžový sirup je pro vás ten pravý... Osladí kaše, nákypy a další sladké pokrmy.
Dokonalé spojení agávového sirupu a karamelu. V BIO kvalitě. Nízký glykemický index a široké využití.
Lahodná kombinace agávového sirupu s extraktem ze skořice potěší Vaše smysly. V BIO kvalitě. Nízký glykemický index a široké použití.
Lákavá kombinace agávového sirupu a voňavé jahodové šťávy, kterou si zamilujete. V BIO kvalitě. Nízký glykemický index a široké využití.
MED tmavý lesní český 400 g je velmi zajímavý produkt z oblasti zdravé výživy, s výrazně pozitivním vlivem na imunitní systém a lidské zdraví.
Med květový je pouze českého původu bez příměsí zahraničních medů, invertních sirupů a řepného cukru.
Oslaďte si bez výčitek. Stevie sladí 200x víc než cukr, a přitom nezvyšuje hladinu glukózy v krvi.
Rýžový sirup je zdravou náhražkou klasického bílého cukru. Produkt navíc pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.
Sladěnka - ječmenný slad 410g. Vyrobeno přírodním způsobem. Neobsahje žádné chemické přísady ani barviva.
Jako čistě přírodní sladidlo, získané zahuštěním mízy cukerného javoru, je javorový sirup (spolu s medem a melasou) vynikajícím pomocníkem při nahrazování rafinovaného bílého cukru.
Přírodní sladidlo s luxusní chutí! Milovníci čokolády mu neodolají a využijí jej i při pečení a vaření.
Omamná vůně a chuť švestkových povidel? To s sebou přináší švestkový sirup, který potěší nejeden mlsný jazýček.
Tekuté stolní sladidlo je univerzálním sladidlem vhodným zejména k přímému slazení. 
Agáve sirup je chutnou alternativou medu nebo cukru. Je oblíbený díky nízkému glykemickému indexu. Přidejte ho do kaše nebo smoothie.
Agávový sirup je velmi sladký, nejsladší ze všech sirupů. Hodí se pro teplou i studenou kuchyni. Výborný je do kaší, jogurtů, smoothie a koktejlů.
Sladká souhra agávového sirupu a čokolády si Vás získá. V BIO kvalitě. Nízký glykemický index a široké využití.
Voňavé spojení agávového sirupu s extraktem z vanilky. V BIO kvalitě. Nízký glykemický index a široké využití.
Sladidlo vyrobené unikátní patentovanou metodou z kořene čekanky. S vysokým obsahem vlákniny a se sníženou energetickou hodnotou. Bez lepku a laktózy.
Originální med od renomovaného českého včelaře je směsí květového a medovicového medu. Chuťově je výraznější a více aromatický.
Pastovaný květový med vysoké kvality má pastovitou až krémovou konzistenci s jemným perleťovým leskem. Je velmi vhodný pro natírání.
Diafan je moderní, plnohodnotné tekuté a nekalorické sladidlo na bázi sacharinu a Acesulfamu K s neobvykle všestranným použitím. 
Blíží se sváteční událost jako jsou narozeniny, jmeniny nebo třeba zasnoubení, svatba či vánoce? Přemýšlíte nad tím, co koupit oslavenci? Chcete koupit něco nekonvenčního a nápaditého, co udělá radost...