Široké rýžové nudle jsou oblíbenou přílohou k asijským pokrmům. Jsou přirozeně bezlepkové a bez cholesterolu. Vhodné k salátům, do polévek či speciálním asijským masovým směsím.
Celozrnné špagety z tvrdé pšenice se nelepí a nerozvářejí a mají příjemnou ne výrazně ,,celozrnnou" chuť. Používáme je proto jako klasické špagety.
Kvalitní české těstoviny skvěle chutnají a navíc jsou z celozrnné žitné mouky, která má vysoký obsah vlákniny. Ideální i do salátů.
Bezvaječné bezlepkové těstoviny z pohanky.
Asijské nudle či tzv. skleněné nudle vyrobené ze zelených fazolí mungo. Nudle jsou velmi tenké a dlouhé. Neobsahují lepek, cholesterol a nasycené mastné kyseliny
Máte-li doma malé děti, které vám nechtějí jíst, pak s těmito zábavnými a zajímavě barevnými těstovinami určitě zaujmete jejich oči i chuťové buňky.
Linguine z celozrnné pšeničné mouky skvěle chutnají s pestem nebo mořskými plody. Zdravější forma těstovin je ideální pro přípravu rychlého oběda.
Těstoviny, které jsou dochuceny kopřivou si vás získají svojí výbornou chutí a vůní. Vytvoříte tak zajímavou přílohu vašeho jídla během pár minut.
Hledáte protein, který bude bezlepkový, bezlaktózový a zároveň lehce stravitelný? Rýžový protein Naturalis tyto požadavky splňuje.
Pohankové těstoviny ve tvaru vřeten jsou přirozeně bezlepkové. Vyzkoušejte zdravou alternativu pšeničných těstovin.
Bezlepkové kukuřičné těstoviny CORNITO jsou drobné, velmi chutné mušličky, k nerozeznání od pšeničných těstovin.
Písmenka jsou oblíbeným tvarem těstovin do polévky a to hlavně u malých dětí.
Pohankové těstoviny polévkové jsou přirozeně bezlepkové a lehce stravitelné. Určené do polévek. Velmi rychlá příprava a skvělá chuť!
Žitné těstoviny obsahují velké množství vlákniny a působí na lidský trávicí trakt nejpříznivěji, takže si je určitě oblíbíte a nebudete chtít jiné.
Pohanka je přirozeně bezlepková pseudoobilovina, má lehce oříškovou chuť. Její použití je univerzální, hodí se na sladko i na slano.
Špaldové těstoviny s jemnou oříškovou chutí jsou skvělou alternativou pšeničných těstovin. Ideální k sýrovým omáčkám.
Pohankové těstoviny ve tvaru mušlí jsou přirozeně bezlepkové. Vyzkoušejte zdravou alternativu pšeničných těstovin.
Pohankové těstoviny ve tvaru vlnek jsou přirozeně bezlepkové. Vyzkoušejte zdravou alternativu pšeničných těstovin.
Pohankové těstoviny polévkové jsou přirozeně bezlepkové a lehce stravitelné. Určené do polévek. Velmi rychlá příprava a skvělá chuť!
Perfect Pasta Herbs Paprika, zeleninové těstoviny ve formě tenkých špaget.
Těmito těstovinami můžete nahradit ty klasické. Skvěle se hodí jako příloha, ale také do salátů.