Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Cukrovinka se sójou, hrozinkami a arašídami v mléčné polevě. Jedná se o potravinu be zlepku.
Energy tyčinky dodají našemu tělu potřebnou energii kdekoliv a kdykoliv. Ať už jsme na cestě do školy, kanceláře nebo před sportovním utkáním. Jsou vyráběny pouze z těch nejkvalitnějších surovin a obs...
Datlová tyčinka je vyrobena pouze z těch nejkvalitnějších surovin, které jsou zpracovány šetrnou metodou sušení.
Tyčinka z jemné mléčné čokolády s malinovou náplní s výraznou chutí malin a jogurtu. Neobsahuje aromata ani barviva!
Chutná datlová tyčinka ze sušeného ovoce s křupinkami a hrachové mouky. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.
Chutná fíková tyčinka ze sušeného ovoce s křupinkami. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.
Chutná svačinka z červené řepy a datlí, vyrobená pouze z přirozeně bezlepkových surovin za studena. Kvalitní a zdravý zdroj energie z ovoce. Neobsahuje konzervanty, umělé barviva, emulgátory, ochucova...
Bezlepková tyčinka s pořádnou porcí borůvek... To opravdu není hřích.
Bezlepková Amarantová BIO tyčka delikates je příjemně ochucená kmínem. Vhodná na různé příležitosti.
Bezlepková Kukuřičná BIO tyčka je čistá bez dochucení a bez soli. Vhodná pro děti jako lehce stravitelná svačinka.
100% ovocná tyčinka s vysokým obsahem vlákniny bez přidaného cukru. Neobsahuje lepek, tuk, barviva ani konzervanty.
Až do Štědrého dne bude překvapovat štědrou porcí té nejchutnější energie. Těšte se na průřez Mixitkovou tvorbou a na objevení voňavé vánoční novinky.
Tyčinka obsahuje přirozeně se vyskytující rostlinné bílkoviny z arašídů, lískových oříšků a přidanou bílkovinu ze sóji. Zdravá a chutná svačinka.
Přidáním nových plodin z celého světa vznikla šťavnatá tyčinka Lifebar Plus. Poctivá porce oříšků, semínek, sušeného ovoce a přírodního aroma, které dodává vanilka a kokos si dooslova zamilujete.
Tato výjimečná lisovaná banánovo jablečná tyčinka v oplatce je slazena pouze sušeným ovocem a medem a dochucená medovým marcipánem.
Celozrnné sušenky plněné se zázvorovou náplní (38%).
Chutná maková tyčinka ze sušeného ovoce s křupinkami. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.
Tyčinka s ořechy a brusinkami potěší chuťové pohárky na výletě, v práci nebo jen tak doma. Neobsahuje lepek.
Klasická cereální tyčinka s tvarohem a mlékem, bez konzervantů a umělých barviv.
Sójová tyčinka, výrobek je vhodný i pro diabetiky.
Chalva sezamová s vanilkovou příchutí 50g
Kukuřičné křupky bez přidávané soli a s minimálním obsahem oleje jsou přirozeně bezlepkové a lehce stravitelné. Výborná alternativa pro zdravé mlsání.
Tyčinka z mléčné "čokolády", která místo mléka obsahuje sušený rýžový nápoj a je ochucená mandlemi v karamelu a kousky sušeného pomeranče. Neobsahuje mléko a je tudíž vhodná i pro vegany.
Celozrnná sušenka plněná s kávovinových náplní (25%).
Chutná švestková tyčinka ze sušeného ovoce s křupinkami. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.
Ideální svačinka pro děti i dospělé, která v sobě spojuje chuť jablek a skořice.
Žitná BIO tyčka jemně solená je vhodná k pomazánkám, k dipu i jako příloha k zeleninovým salátům. 
Tyčinka obsahuje přirozeně se vyskytující rostlinné bílkoviny z arašídů, mandlí, lískových oříšků a přidanou bílkovinu ze sóji.
100% ovocná tyčinka s vysokým obsahem vlákniny bez přidaného cukru. Neobsahuje lepek, tuk, barviva ani konzervanty.