Cukrovinka se sójou, hrozinkami a arašídami v mléčné polevě. Jedná se o potravinu be zlepku.
Energy tyčinky dodají našemu tělu potřebnou energii kdekoliv a kdykoliv. Ať už jsme na cestě do školy, kanceláře nebo před sportovním utkáním. Jsou vyráběny pouze z těch nejkvalitnějších surovin a obs...
Datlová tyčinka je vyrobena pouze z těch nejkvalitnějších surovin, které jsou zpracovány šetrnou metodou sušení.
Tyčinka z jemné mléčné čokolády s malinovou náplní s výraznou chutí malin a jogurtu. Neobsahuje aromata ani barviva!
Chutná datlová tyčinka ze sušeného ovoce s křupinkami a hrachové mouky. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.
Chutná fíková tyčinka ze sušeného ovoce s křupinkami. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.
Chutná svačinka z červené řepy a datlí, vyrobená pouze z přirozeně bezlepkových surovin za studena. Kvalitní a zdravý zdroj energie z ovoce. Neobsahuje konzervanty, umělé barviva, emulgátory, ochucova...
Bezlepková tyčinka s pořádnou porcí borůvek... To opravdu není hřích.
Bezlepková Amarantová BIO tyčka delikates je příjemně ochucená kmínem. Vhodná na různé příležitosti.
Bezlepková Kukuřičná BIO tyčka je čistá bez dochucení a bez soli. Vhodná pro děti jako lehce stravitelná svačinka.
100% ovocná tyčinka s vysokým obsahem vlákniny bez přidaného cukru. Neobsahuje lepek, tuk, barviva ani konzervanty.
Až do Štědrého dne bude překvapovat štědrou porcí té nejchutnější energie. Těšte se na průřez Mixitkovou tvorbou a na objevení voňavé vánoční novinky.
Tyčinka obsahuje přirozeně se vyskytující rostlinné bílkoviny z arašídů, lískových oříšků a přidanou bílkovinu ze sóji. Zdravá a chutná svačinka.
Přidáním nových plodin z celého světa vznikla šťavnatá tyčinka Lifebar Plus. Poctivá porce oříšků, semínek, sušeného ovoce a přírodního aroma, které dodává vanilka a kokos si dooslova zamilujete.
Tato výjimečná lisovaná banánovo jablečná tyčinka v oplatce je slazena pouze sušeným ovocem a medem a dochucená medovým marcipánem.
Celozrnné sušenky plněné se zázvorovou náplní (38%).
Chutná maková tyčinka ze sušeného ovoce s křupinkami. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.
Tyčinka s ořechy a brusinkami potěší chuťové pohárky na výletě, v práci nebo jen tak doma. Neobsahuje lepek.
Klasická cereální tyčinka s tvarohem a mlékem, bez konzervantů a umělých barviv.
Sójová tyčinka, výrobek je vhodný i pro diabetiky.
Chalva sezamová s vanilkovou příchutí 50g
Kukuřičné křupky bez přidávané soli a s minimálním obsahem oleje jsou přirozeně bezlepkové a lehce stravitelné. Výborná alternativa pro zdravé mlsání.
Tyčinka z mléčné "čokolády", která místo mléka obsahuje sušený rýžový nápoj a je ochucená mandlemi v karamelu a kousky sušeného pomeranče. Neobsahuje mléko a je tudíž vhodná i pro vegany.
Celozrnná sušenka plněná s kávovinových náplní (25%).
Chutná švestková tyčinka ze sušeného ovoce s křupinkami. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.
Ideální svačinka pro děti i dospělé, která v sobě spojuje chuť jablek a skořice.
Žitná BIO tyčka jemně solená je vhodná k pomazánkám, k dipu i jako příloha k zeleninovým salátům. 
Tyčinka obsahuje přirozeně se vyskytující rostlinné bílkoviny z arašídů, mandlí, lískových oříšků a přidanou bílkovinu ze sóji.
100% ovocná tyčinka s vysokým obsahem vlákniny bez přidaného cukru. Neobsahuje lepek, tuk, barviva ani konzervanty.