Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Saforelle ubrousky pro intimní hygienu jsou neparfemované, 100% biodegradabilní, vhodné pro použití v každé situaci, kde není možno aplikovat běžnou denní hygienu.
Určené pro ženy, které tráví mnoho času mimo domov a potřebují se cítit čistě a svěže. Jsou vhodné i pro ženy s citlivou pokožkou a sliznicemi.
Příjemný pocit čistoty, svěžesti a zdraví. Pro okamžité použití kdykoliv a kdekoliv.
Popis produktu naleznete v detailu. kapesníčky napuštěné antimykotickým, antibakteriálním roztokem a doplněné výtažkem z heřmánku určené k prevenci a odstranění opruzení (intertriga) chrání kůži před ...
FEMINETE dámské intimní ubrousky jsou vyvinuty pro hygienu intimních míst. Díky svému složení jsou hojivé, čistí a zklidňují. Mají jemnou a nevtíravou vůni.
Rychlé a přitom šetrné odlíčení a péče mandlového oleje díky jemným čistícím ubrouskům NIVEA.
Určené pro ženy, které tráví mnoho času mimo domov a potřebují se cítit pohodlně a intimně svěží.
Intimní kapesníčky Lactacyd, jako praktický doplněk žen, kdykoliv potřebujete získat pocit čistoty. Neobsahují mýdlo ani alkohol.
Odstraňuje zapařeniny v místech vlhkých kožních zapářek v podpaží, rozkroku, plosek nohou, kožních záhybů a pomáhá jim předejít.
Jednorázové žínky z měkkého a savého materiálu vyrobené tak, aby chránily pokožku dlaní osoby, která pečuje o pacienta. Jsou vhodné při hygienické péči o ležící pacienty, osoby se zvýšenými nároky na ...
Tyto vlhčené ubrousky jsou vhodné pro osoby s velmi citlivou pokožkou náchylnou k alergiím.
Antibakteriální intimní kapesníčky Lactacyd, jako praktický doplněk žen, kdykoliv potřebujete získat pocit čistoty.
Tyto ubrousky určené na intimní hygienu jsou šetrné k ženské pokožce i k životnímu prostředí.
Pro ženy, které tráví mnoho času mimo domov a potřebují se cítit čistě, svěže a chráněné před bakteriální infekcí.
Vlhčené ubrousky Attends jsou určeny pro každodenní jemnou a šetrnou očistu pokožky a intimní hygienu.
Ubrousky z bio bavlny jsou určeny především pro intrimní hygienu. 
Ubrousky pro intimní hygienu jsou speciálně určeny pro potřeby intimní hygieny a zanechávají příjemný pocit čistoty, ochrany a pohodlí po celý den.
Vlhčené ubrousky velkost 140x210 mm jsou určené k intimní hygieně. Nedráždí, poskytují pocit čistoty a svěžesti.