Tyčinka je vhodná pro aktivní sportovce, osoby provozující silové sporty nebo fyzicky pracující jedince.
Bezlepková tyčinka, kde základem jsou ovesné vločky společně s ořechy a sušeným ovocem. Zdroj energie, který vám bude chutnat kdekoliv.
Sacharidovo-proteinová tyčinka s příchutí banánu se sladidly je vodná nejen pro sportovce jako sportovní výživa.   
Ideální tyčinka pro redukční diety s výrazným podílem bílkovin. Obsahuje vitamíny i některé stopové prvky. Kokosová příchuť.
Proteinová tyčinka s obsahem 19 g bílkovin a 3,5 g BCAA a svěží příchutí citronu. Obsahuje optimální poměr bílkovin, sacharidů a tuků, lze tedy užít jako plnohodnotnou náhradu jídla.
Vychutnejte si více než 50% šťavnatého ovoce v křehké tyčince, obalené v oplatkovém papíru. S vlákninou. Bez lepku a konzervantů.  
Tyčinka PROTEIN je ideální snack pro aktivní lidi, kteří potřebují doplnit energii před sportem nebo po něm.
Proteinové tyčinky byly vytvořeny pro všechny ty, kteří vedou aktivní životní styl.
Lahodná proteinová tyčinka obsahující až 36% bílkovin, minimum cukrů a tuků.
Allnature proteinová tyčinka, ve které se dokonale snoubí chuť a vůně čokolády. Obsahuje 32 % bílkovin, které vám dodají během chvíle potřebné živiny.
Chutná tyčinka s obsahem 15 g bílkovin, vitaminem B6 a D. Ideální svačinka po výkonu nebo svalové námaze.
Tyčinka ideální velikosti do každé kapsy. Oceníte ji nejen během výkonu, ale i po tréninku jako doplnění energie. Hlad zažene i během náročného dne.
Proteinová tyčinka Weider, 60% protein bar se sníženým obsahem cukru vhodná jako svačinka po náročném cvičení.
Proteinová tyčinka s polevou, která obsahuje 50% bílkovin. Když potřebujete zasytit na cestách, během náročného dne nebo po tréninku.
Bezlepková tyčinka, kde základem jsou ovesné vločky a sušené ovoce v jogurtové polevě. Zdroj energie, který vám bude chutnat kdekoliv.
Křupavá proteinová tyčinka s čokoládovou polevou s maximální chutí. Perfektní jako svačina před a po tréninku s vynikající stravitelností.
Proteinová tyčinka bez lepku vhodná i pro vegetariány! Doplňte si energii kdykoliv během dne.
Proteinpro Bar 50 %, 45 g čokoláda Isoline
Křupavá proteinová se sladidly (31%proteinu) tyčinka s vrstvou karamelu v mléčněčokoládové polevě.
Vysokoproteinová tyčinka pro aktivní jedince. Jedna 100 g tyčinka obsahuje úžasných 40 g proteinů, 23 g sacharidů a pouze 3 g cukru.
Proteinová tyčinka s redukovanými sacharidy a vysokým podílem proteinů. Poleva z mléčné čokolády a oříšková chuť. Vhodná pro aktivní osoby a sportovce.
Energy tyčinky dodají našemu tělu potřebnou energii kdekoliv a kdykoliv. Ať už jsme na cestě do školy, kanceláře nebo před sportovním utkáním. Jsou vyráběny pouze z těch nejkvalitnějších surovin a obs...
Tyčinka PROTEIN je ideální snack pro aktivní lidi. Protein tyčinka pomáhá povzbuzovat růst a regeneraci svalů a zabraňovat katabolickým procesům vyvolaných tělesnou námahou.
Proteinové tyčinky byly vytvořeny pro všechny ty, kteří vedou aktivní životní styl.
Allnature proteinová tyčinka, ve které se dokonale snoubí chuť banánů a čokolády. Obsahuje 32 % bílkovin, které vám dodají během chvíle potřebné živiny.
Proteinová tyčinka jako rychlý snack s  25% bílkovin. Obsahuje glutamin k rychlejší regeneraci a  BCAA proti úpadku svalové hmoty.
Když potřebujete zasytit po fyzické námaze, nebo během dne, kdy není času nazbyt. S obsahem bílkovin a vitamíny. Bez lepku.
Proteinová tyčinka vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin a s těmi nejhodnotnějšími tuky. Tyčinka podpoří váš dietní režim.
Proteinová tyčinka vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin a s těmi nejhodnotnějšími tuky. Tyčinka podpoří váš dietní režim.