Lactoseven je doplněk stravy s jedinečnou kombinací, každá tableta obsahuje 7 probiotických kmenů bakterií a inulinová vlákna.
Psyllium je šetrný prostředek působí na trávicí soustavu.
Orální probiotikum pro doplnění přátelské mikroflóry krku, dutiny ústní a středouší.
Nejmodernější probiotikum nové generace pro péči o vyváženou střevní mikroflóru. Unikátní komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií. 
Jablečný ocet je přírodním prostředkem pro zvýšení kyselosti v trávicím traktu.
Proti pálení žáhy, tlaku žaludku a při pocitu plnosti.
Vlákninové tablety k rozplynutí v ústech se sladidlem a kakaovou příchutí. K doplnění vlákniny a překonání chuti na sladké.
Laktáza 3500 působí na trávení.
Lehce perlivý nápoj v prášku pro speciální účely je balen v sáčcích. Je vhodný pro sportovce a osoby těžce fyzicky pracující.
Přípravek Acidotikum přináší 1 mld laktobacilů v nové formě žvýkacích tablet s mimořádnou jahodovou příchutí.
Psyllium Dr. Popova podporuje správné a snadné vyprazdňování, použitá probiotika dobře odolávají kyselému prostředí organismu.
Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina, která podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti.
Probiotika, která působí rychle a efektivně
Aktivní směs lactobacilů k vytvoření rovnováhy kvasinek v trávicím traktu.Jediná probiotika, která můžete použít kdykoliv, kdekoliv a snadno, která zaručeně projdou žaludkem během několika minut až na...
Acidophilus (Lactobacillus acidophilus) je kultura užitečných bakterií, které přirozeně žijí ve střevě. Jsou až neuvěřitelně prospěšné.
Tradiční bylinné tonikum s obsahem směsi 13 léčivých bylin a kafru, které harmonizuje činnost trávicího traktu a zvyšuje vylučování žaludečních šťáv.
Obsahuje harmonický poměr kombinaci osmi kmenů mikroorganismů. Včetně bifidobakterií a laktobacilů.
Působí na rovnováhu a optimální fungování těla.
Slim Fiber Star doplněk stravy pro zdravý střevní trakt.
Čistá masticha v kapsli pro správnou činnost trávícího ústrojí.
Vhodný při laktózové intoleranci.
Probiozym obsahuje přírodní látky, které přispívají k normální činnosti trávicí soustavy a střevního traktu.
Aloe je účiným pomocníkem při únavě a stimulaci metabolismu a pozitivně podporuje funkci zdravého imunitního systému.
Mějte klidné trávení! Tento doplněk stravy oceníte v období dětské kinetózy, v průběhu cestování a v období těhotenství...
Přírodní laxativum na bázi vlákniny a ovoce pro děti již od 3 let. Na organismus působí ohleduplně i při dlouhodobém užívání.
Dopřejte svému tělu očistu od patogenních látek, které se ve vašem těle usazovaly celá léta. Kartáč pro vaše střeva, to je kořen yucca.
Plody baobabu jsou žádané pro svůj obsah vlákniny a vitamínů. Prášek z nich je oblíbený především pro svoji vynikající lehce citrusovou chuť.
Actilac baby obsahuje harmonický poměr kombinací šesti kmenů laktobacilů a bifidobakterií a navíc má oblíbenou banánovou příchuť.
Tři přípravky v jednom, to je Bion 3 Imunity. Kombinace multivitamínu a probiotik pro vaši imunitu. Navíc s vitaminem D a zinkem.