Rychlý digitální teploměr, měřeni trvá jen 10 sekund. Vynikající poměr kvality/ceny, snadné použití, vodě-odolný, paměť poslední naměřené hodnoty, zvuková signalizace.
Během deseti vteřin vám tento teploměr změří aktuální teplotu. Má flexibilní jemnou špičku, po zapnutí na displeji zobrazí poslední naměřenou hodnotu.
Nejpohodlnější měření teploty – bezkontaktně, ve vteřině a přesně. Měří tělesnou teplotu, ale také teplotu vody ve vaně nebo nápoje.
Nová generace digitálních teploměrů nastupuje! Přesnější a šetrnější měření, rychlé měření teploty v desítkách sekund, velký displej.
Náhradní krytky na digitální teploměry Braun.
Digitální teploměr s možností nastavení věkových kategorii.
Digitální teploměr s plochým hrotem pro komfortní a snadné použiti. Má paměť poslední naměřené hodnoty, zvukovou signalizací.
Teploměr skleněný bezrtuťový Geratherm Classic je unikátní teploměr, kde místo rtuti je Galium, které je netoxické, vhodné pro životní prostředí.
Digitální rychloběžka s ohebným koncem, určená k měření v ústech nebo konečníku do 10 vteřin; rychlé a přesné měření.
Digitální teploměr k měření tělesné teploty se zvukovým signálem.
Rychlý způsob měření... Teploměr změří teplotu také během spánku a na její zvýšení upozorní alarmem.
Digitální teploměr Braun s flexibilní měřící sondou.
Komfortní digitální teploměr s rychlým měřením (10-120 sec. dle metody měření), osvícený displej, vodotěsný, paměť posledního měření.
Rychlý digitální teploměr, délka měření 10 sekund. Ohebný flexi-hrot pro komfortní, snadné použití, vodě-odolný, paměť poslední naměřené hodnoty, zvuková signalizace.
Digitální teploměr k měření tělesné teploty s akustickým signálem.
Pro měření tělesné teploty na čele, v uchu a pro měření povrchů nebo tekutin.
Kdykoli se potřebujete spolehnout - nejrychlejší a nejpohodlnější měření teploty lidského těla, předmětů nebo prostředí. Měří od 0 do 60 °C.
Nová generace digitálních teploměrů nastupuje! Přesnější a šetrnější měření, rychlé měření teploty v desítkách sekund, velký displej.
Velmi rychlé měření teploty v délce 6 – 40 vteřin (technologie pro zrychlené měření v desítkách sekund)
Infračervený multifunkční digitální teploměr BabyTemp Vám umožní bezkontaktní měření nejen tělesné teploty u dětí a dospělých.
Čelový teploměr pro snadné a rychlé měření tělesné teploty. Čelový teploměr je určen k orientačnímu měření tělesné teploty u dětí i dospělých v rozsahu 36-40 stupňů.
První bezkontaktní,nejmodernější a nejbezpečnější klinicky používaný a ověřený teploměr na světě. Poskytuje okamžité a přesné digitální znázornění teploty těla bez jakéhokoliv kontaktu s tělem, pokož...
Změří teplotu lidského těla během 1 vteřiny!
Veroval Sada ochranných krytů je vhodná pro dotykový infračervený teploměr Veroval (DouScan).
Elektronický teploměr s měřením na dvě desetinná místa. Vhodný pro měření bazální teploty a určování plodných a neplodných dnů. Doba měření 60 s. Paměť posledního měření. Indikace vybití baterií. Vodo...
Teploměr pro bezkontaktní měření teploty infračervenou metodou z čela pacienta. Snímání teploty infračervenou metodou z čela umožňuje rychlé měření, klinicky ověřená přesnost měření.
Pro zjištění plodných dnů ženy je důležité vědět, jaká je správná bazální teplota (ve dnech ovulace se zvyšuje).