Kvalitní těhotenský test Life-Light je rychlý a spolehlivý těhotenský test.
Test můžete použít zcela komfortně, a to v proudu moči. Vysoce přesný, rychlý a hygienický těhotenský test pro včasné zjištění těhotenství.
Těhotenský test pro maximálně včasnou detekci těhotenství. 3 testy v jednom balení pro trojnásobnou jistotu. Výsledek do 1 minuty.
Vysoce spolehlivý, rychlý a ženami velmi často kupovaný těhotenský test.
Jednokrokový proužkový těhotenský test na včasné určení gravidity.
Jednokrokový proužkový těhotenský test na včasné určení gravidity. Díky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity již 8. den po oplodnění. 2 kusy v balení.
Vyhodnotí nejvhodnější 2 dny pro otěhotnění. Přesnost vyšší než 99%. Snadno srozumitelné digitální výsledky.
Jednokrokový těhotenský test - tyčinka.
Chcete pohodlně zjistit, zda jste těhotná? Vysoce citlivý těhotenský hCG test z moči spolehlivě určí těhotenství už krátce po oplodnění.
Jednokrokový proužkový těhotenský test na včasné určení gravidity. Možnost použití už 7 až 10 dní po oplodnění. Balení obsahuje 2 proužky.
Jednokrokový proužkový těhotenský test na včasné určení gravidity. Díky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity již 8. den po oplodnění.
Test ženské plodnosti pro domácí použití. Zjišťuje přítomnost FHS pohlavního hormonu z moči. Proužek testu se ponoří do moči a podobně jako u těhotenského testu, čárky na testu ukazují přítomnost pohl...
Těhotenský test s vysokou citlivostí pro zjištění velmi rané fáze těhotenství ze vzorku moči.
Těhotenský test Clearblue má přesnost vyšší než 99 %, pokud je použit po dni očekávané menstruace.
Test má přesnost vyšší než 99 %, pokud je použit po datu očekávané menstruace. Testovat lze v proudu moči nebo v moči zachycené v nádobce.
Vysoce přesný těhotenský test s nádobkou na moč můžete použít kdykoliv během dne.
Těhotenství lze pomocí tohoto testu prokázat od 7. dne od oplodnění.
Pepino Dipstrip může zjistit těhotenství ve velmi ranném stádiu - 2 dny od početí, zhruba 7 dnů před očekávanou menstruací.
Vysoce kvalitní a velmi jednoduše použitelný těhotenský test.
Dva jednokrokové těhotenské testy - tyčinky - s hygienickým použítím v proudu moči, kdykoliv v průběhu 24 hodin.
GS Mamatest COMFORT 10 je rychlý těhotenský test, který můžete provádět Vy sama. Zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), který se objevuje v moči již ve velmi časném období těhote...
Těhotenský test - vysoká citlivost pro rané stadium těhotenství - pro přímou aplikaci vzorku moči, vnitřní kontrola správnosti výsledku.
Pro zjištění ranného těhotenství již po prvním dni vynechané menstruce.
Těhotenský test s extra citlivostí 10mlU/ml pro včasné zjištění těhotenství.