Rychlý a spolehlivý domácí test na detekci onemocněním celiakie.
Určen k zjištění přítomnosti krve ve stolici.
Pomocí tohoto testu určíte spolehlivě termín ovulace.
Moderní lancety 28G pro jemné získání vzorku krve.
Kvalitní těhotenský test Life-Light je rychlý a spolehlivý těhotenský test.
Testovací proužky pro měření kyseliny močové EasyTouch® jsou spolehlivé testovací proužky určeny pouze pro přístroj EasyTouch® GCU.
Test můžete použít zcela komfortně, a to v proudu moči. Vysoce přesný, rychlý a hygienický těhotenský test pro včasné zjištění těhotenství.
Nyní můžete rychle a spolehlivě zjistit, zda se ve vaší stolici nevyskytuje krev.
Testem rychle a spolehlivě zjistíte, zda jsou vaše obtíže zapříčiněny nesnášenlivostí lepku, a tak je budete moci ovlivnit změnou stravovacích návyků.
Těhotenský test pro maximálně včasnou detekci těhotenství. 3 testy v jednom balení pro trojnásobnou jistotu. Výsledek do 1 minuty.
Vysoce spolehlivý, rychlý a ženami velmi často kupovaný těhotenský test.
Trápí vás únava, letargie či přibírání na váze? Tímto rychlým testem si můžete ověřit, zda se za těmito problémy neskrývá hypotyreóza.
Muži, zkontrolujte si svůj spermioram! Využijte Sperm OK, domácí test plodnosti.
Detekční souprava slouží pro orientační zjišťování alkoholu ve vydechovaném vzduchu.
Těhotenský test COMFORT PROUŽEK 10 KRB 1ks
Jednokrokový proužkový těhotenský test na včasné určení gravidity.
Jednokrokový proužkový těhotenský test na včasné určení gravidity. Díky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity již 8. den po oplodnění. 2 kusy v balení.
Napadla vás někdy otázka odkud vlastně pocházíte? Chcete překvapit své známé originálním dárkem? Stačí jediná kapka krve a DNA certifikát poté obdržíte poštou.
Vyhodnotí nejvhodnější 2 dny pro otěhotnění. Přesnost vyšší než 99%. Snadno srozumitelné digitální výsledky.
Pomocí tohoto domácího testu Veroval zjistíte, zda vaše sperma obsahuje dostatečný počet spermií na to, aby mohlo dojít k oplodnění ženského vajíčka.
Trápí vás bolest žaludku a nevolnost? Tímto rychlým testem si můžete ověřit, zda se za těmito problémy neskrývá bakterie Helicobacter pylori.
Jednokrokový těhotenský test - tyčinka.
Certifikovaný Alkohol test, který spolehlivě určí během několika vteřin přítomnost alkoholu ve slinách. Jeho použití je jednoduché.
Chcete pohodlně zjistit, zda jste těhotná? Vysoce citlivý těhotenský hCG test z moči spolehlivě určí těhotenství už krátce po oplodnění.
Test je vhodný pro screeningové vyšetření moči na Extázi, Pervitin a jiné metamfetaminy.
Kompaktní, spolehlivý a elegantně vypadající digitální alkohol tester. Vítěz testu MF Dnes.
Jednokrokový proužkový těhotenský test na včasné určení gravidity. Možnost použití už 7 až 10 dní po oplodnění. Balení obsahuje 2 proužky.
Jednokrokový proužkový těhotenský test na včasné určení gravidity. Díky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity již 8. den po oplodnění.
Chcete překvapit své známé originálním dárkem? Dál nehledejte! DNA výsledek dostanete v podobě certifikátu o velikosti A3 vytištěném na luxusním papíře.