Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Pro starší kočky nad 7 let, kočky trpící záněty močových cest a močovými kameny i chorobami zubů a dásní.
Pro starší psy i psy trpících onemocněními srdce a jater.
Pro štěňata, mladé rostoucí psy, kojící feny, psy v rekonvalescenci se sníženou imunitou s opakovanými nebo chronickými onemocněními trávicího traktu a kůže.
Pro koťata a mladé kočky i pro kočky trpící opakovanými nebo chronickými onemocněními trávicího traktu.
CAPRAMILK bifidoaktiv jsou tablety z kozího mléka obohacené aktivní laktogenní mikroflórou ( Bifidobacterium lactis, Lactobacilus acidophilus), inulínem, vápníkem a chrómem.
Kozí kolostrum obsahuje důležité živiny jako jsou bílkoviny, tuky, cukry, vitamíny (zejména A, C, E, vitaminy skupiny B) a minerály (zejména Ca, P, K). Kromě toho je bohatým zdrojem dalších bioaktivní...
CAPRAMILK multiaktiv bifi jsou tablety z kozího mléka obohacené aktivní laktogenní mikroflórou ( Bifidobacterium lactis, Lactobacilus acidophilus), vápníkem, hořčíkem, zinkem, jódem a jedenácti vitamí...
CAPRAMILK multiaktiv jsou tablety z kozího mléka obohacené vápníkem, železem, mědí, jódem a jedenácti vitamíny. Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů, podílí se na procesu dělen...
Pro dospělé aktivní, pracovní sportovní a chovné psy, také i pro psy v programu snižování hmotnosti, ohrožených chorobami srdce, svalů a kůže.
Pro psy trpící onemocněními a bolestmi pohybového aparátu, zpomalení progrese artrózy.