Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Velmi jemný koupelový gel, ideální na každodenní čištění citlivé pokožky miminek a dětí.
Hydratační tělové mléko bylo speciálně vyvinuto pro každodenní hydrataci jemné a citlivé pokožky miminek a dětí.
Šetrný dětský šampon pro každodenní použití.
PERSEN patří do skupiny léčiv nazývaných fytofarmaka - sedativa (zklidňující léky), anxiolytika (léky odstraňující úzkost), hypnotika (léky navozující spánek). Jedná se o směs suchých rostlinných extr...
PERSEN forte patří do skupiny léčiv nazývaných fytofarmaka - sedativa (zklidňující léky), anxiolytika (léky odstraňující úzkost), hypnotika (léky navozující spánek). Jedná se o směs suchých rostlinnýc...
Zvláčňující mýdlo je určeno pro každodenní péči o atopickou pokožku miminek a dětí. Obsahuje esenciální mastné kyseliny, které posilují ochranné funkce kožní bariéry, hydratují a vyživují pokožku.
Lehký koupelový gel určený pro čištění jemné a citlivé pokožky miminek a dětí. Nedráždí pokožku ani oči.
Tělové mléko s 10 % urey pro velmi suchou, podrážděnou a olupující se pokožku.
100% aloe gel pro obnovu podrážděné pokožky.
Hloubkově čistící gel účinně omezuje nadměrnou produkci mazu a redukuje projevy akné.
Babé dítě - krém na plenkovou vyrážku chrání pokožku dítěte tvorbou účinné absorpční bariery, která izoluje pokožku od dráždivých látek.
Super den, super sen. Persen. Příznivě působí při mírných poruchách usínání a spánku.
Omega sprchový gel je velice jemný zklidňující prostředek pro péči o atopickou pokožku, podrážděnou a extrémně suchou.
Tělový krém Omega intenzivně hydratuje pokožku - určen pro každodenní péči o extrémně suchou, podrážděnou, atopickou pokožku. Obsahuje esenciální mastné kyseliny.
Keratolytický gel k redukci akné a dalších nedokonalostí.
Potravina pro zvláštní lékařské účely Diarino ORS je určená k dietnímu postupu při mírném až středně těžkém akutním průjmu a k dosažení rehydratace organismu.
Patří do skupiny léčiv nazývaných fytofarmaka - sedativa (zklidňující léky), anxiolytika (léky odstraňující úzkost), hypnotika (léky navozující spánek). Jedná se o směs suchých rostlinných extraktů s ...
Tělové mléko vhodné pro každodenní péči a hydrataci dětské pokožky.
Zvláčňující krém přizpůsobený speciálně pro potřeby citlivé dětské pokožky.
Přípravek PERSEN mono je rostlinný léčivý přípravek ke zmírnění poruch spánku (jako je nespavost nebo potíže s usínáním) a mírného nervového napětí (jako je duševní napětí, neklid a podrážděnost).