Erythritol je jedním z cukerných alkoholů. Jedná se o jednu z nejlepších variant náhradních sladidel, neobsahuje téměř žádné kalorie.
Acai Berry pyré je 100% pyré z čerstvých plodů acai bez obsahu konzervantů, barviv a sladidel.
Růžová sůl má jemnou chuť, je snadno stravitelná a našemu tělu nabízí vyvážený poměr minerálních látek, proto jí nahraďte tu klasickou.
Růžová sůl má jemnou chuť, je snadno stravitelná a našemu tělu nabízí vyvážený poměr minerálních látek, proto jí nahraďte tu klasickou.
I když už je po sezóně, nemusíte smutnit. Tyto mrazem sušené jahody Vám ty čerstvé nahradí ve vašem müsli nebo ovoní ranní smoothie.
Konopný protein obsahující kvalitní dávku bílkovin je oblíbenou volbou při redukčních dietách nebo detoxikaci.
Čistá 100% šťáva z granátových jablek obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů a stopových prvků nezbytných pro přirozené fungování lidského organismu.
Dopřejte si i vy dokonalé jídlo Bohů v jeho nejčistější formě! Tento prášek si zachovává velké množství minerálů, stopových prvků a enzymů.
Jedinečný zdroj karotenoidů, vitamínů a minerálů...tentokrát ve formě tabletek.
Cenné a zdraví prospěšné látky obsažené v kokosovém oleji můžete nyní užívat ve formě kapslí.
Moringa je strom pocházející z Himalájí, který má unikátní listy obsahující velké množství vitamínů, minerálů a proteinů.
Maca má mírně kořeněnou, malinko nasládlou chuť a díky jejím vlastnostem se jí říká peruánský ženšen.
I tyto bezlepkové vločky můžete použít do nejrůznějších zdravých snídaní a do zahuštění polévek a omáček.
Konopné semínko můžete snadno zapojit do svých pokrmů a díky tomu získáte stravu bohatou na vitamíny, minerály a esenciální mastné kyseliny.
Allnature proteinová tyčinka, ve které se dokonale snoubí chuť a vůně čokolády. Obsahuje 32 % bílkovin, které vám dodají během chvíle potřebné živiny.
Koření se specifickou, jemně pepřovitou a nahořklou chutí, které dodá pokrmům žlutou barvu. Kurkuma působí jako antioxidant a podporuje imunitu.