Přírodní mýdlo s výtažky z růže pečuje o velmi citlivou a zralou pleť. Regeneruje, zklidňuje a kůže zůstává jemná a sametová.
Ručně vyráběné přírodní mýdlo s aktivním uhlím a čajovníkovým olejem doslova vysaje všechny nečistoty a zanechává vaši pokožku dýchající, zářivou.
Dochází vám energie? Černý čaj a plod schizandry jsou přeborníci v přivolávání ztracených sil, zahánění vyčerpání a pocitu hladu. Vyzkoušejte. 
Svěží vůně grepu a zeleného čaje potěší smysly vaše i vašeho okolí.
Koupel bohatá na minerální látky a soli s kousky chaluhy bublinaté je blahodárným balzámem pro pokožku, uvolní a zklidní tělo i duši.
Ručně vyráběné přírodní mýdlo s bahnem z Mrtvého moře potěší svým složení vaše smysly i tělo.
Višňový balzám na ozdravení suchých rozpraskaných rtů. Při pravidelném používání udržuje kůži rtů hydratovanou a vláčnou.
Sprchové olejové cuvée z levandule se stará o vitalitu pokožky, ulevuje citlivým místům, vůně tiší bolest hlavy a uklidňuje.
Přírodní ručně vyráběné mýdlo s výtažky z tajemného měsíčku a jemné meduňky pečuje o suchou pokožku, uleví svalům a úspěšně zápasí s ekzémy.
Jemný mandlový balzám ulevý popraskaným rtům. Při pravidelném používání zanechá citlivou kůži rtů hydratovanou a vláčnou.
Zjemňující balzám na suché, citlivé, rozpraskané rty. Při pravidelném používání udržuje pokožku rtů hydratovanou a vláčnou.
Koupel prohřeje, zanechá pokožku vláčnou, omamná levandulová vůně přinese zklidnění mysli.
Čeká vás náročný den? Nebo budete spíše odpočívat? Tak či onak, Pu Ehr se zeleným čajem, navíc ve spojení s rybízem a kopřivou, je správná volba.
Konečně zasloužený odpočinek! Rooibos vás svou lahodnou chutí vezme do země uvolnění a pohody plné květů ibišku, levandule a plodů aronie. 
Tělový olej z měsíčku a meduňky pro klidné nervy, ozdravenou a jemnou pokožku, hormonální rovnováhu, veselé dny a klidný spánek
Přírodní mýdlo s výtažky z levandule jemně čistí a zlidňuje pleť. Při večerní koupeli přispívá ke klidnému spánku.
Koupel, která pokožku vyživuje, čistí a vypíná, má omamnou vůni růží a pivoněk, zklidní mysl a příjemně uvolní.