Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Speciálně určena pro citlivou mastnou pleť s nedokonalostmi. Jemně odstraňuje nečistoty včetně makeu-pu, určena pro čištění obličeje, očí, rtů. 
Relipidační krém XeraCalm A.D. je speciálně vytvořen pro střední až závažnou suchost kůže a sklonem k atopii pro kojence, děti a dospělé.
AVENE Cold krém 100ml - Krém pro velmi suchou citlivou pokožku.Suchá pokožka vyžaduje větší pozornost, než kůže normální a mastná. Avene kosmetika pro tento typ kůže vyvinula speciální řadu Avene Cold...
Hypoalergenní a voděodolná tyčinka na rty s ochranným faktorem 30.
Užívá se lokálně na poškozená místa se sklonem k mokvání (kůže, kožní záhyby).
Specifická péče pro suchou a přirozeně citlivou pleť nebo pleť podrážděnou v důsledku různých vnějších agresivních vlivů.
Relipidační krém XeraCalm A.D. je speciálně vytvořen pro závažnou suchost kůže a sklonem k atopii pro kojence, děti a dospělé.
Korekční tyčinka pro citlivou pleť a její nedokonalosti.
Chcete mít krásnou a rozjasněnou pleť od rána až do večera? Vyzkoušejte Physiolift. Zmírňuje výrazné vrásky, ihned odstraňuje známky únavy.
Čistá, krásná a vyživená bude Vaše pleť, díky čisticímu mléku Tolerance extreme.
Mléko na opalování pro citlivou a přecitlivělou pokožku, která je vystavena intenzivnímu slunečnímu záření.
Krém je určen pro suchou až velmi suchou citlivou pleť. Zklidňuje, hydratuje, vyživuje a nezanechává mastný film.
Každodenní péče pro suchou a velmi suchou citlivou kůži celé rodiny. Vyživuje, chrání a obnovuje kožní bariéru.
Intezivně hydratuje a zajištuje obnovu přirozené hydratace pleti a její obranné bariéry.
Vysoká ochrana citlivé pokožky s tendencí k akné. Účinný proti slunečnímu zážení (UVA i UVB), bez parabenu, odolný proti vodě, 100% fotostabilní.
Sprej poskytuje vysokou ochranu proti slunečnímu záření. Po aplikaci séra je pokožka posílená a svěží. Vrásky, skvrny a vady jsou viditelně zlepšeny.
Opalovací ochranný olej s vysokým ochranným faktorem na citlivou kůži. Určeno pro obličej, krk a tělo. Je voděodolný a chrání pro UVA a UVB záření.
Hydratační zklidňující pleťová maska. Díky svému složení je tato pleťová maska pro vaši pleť opravdovým "balzámem".
Cikatrizační krém s antibakteriálním účinkem.Cicalfate - hojivý krém. Kůže je velice důležitý orgán, chránící tělo před působením okolních vlivů.
Jedinečný olej na opalování ve spreji zajistí dokonalou ochranu před sluncem pro citlivou pokožku.
Balzám na rty s unikátním složením vyvinutým pro péči o rty a suché a podrážděné oblasti. Posíleno účinkem termální vody Avene.
Výživný kompenzační krém pro suchou a citlivou pokožku vyživuje a hydratuje pleť, která je den za dnem pružnější a jasnější.
Denní hydratační krém určený pro suchou až velmi suchou dehydratovanou citlivou pleť. Jeho výsledkem je okamžitá a intenzivní hydratace pleti s dlouhotrvajícím účinkem.
Zklidňující reparační maska pro citlivou pokožku se sklonem ke zčervenání.
Zklidňující, hydratační a výživný krém speciálně vyvinutý pro pleť vysušenou a podrážděnou medikamentózní léčbou akné. Navrací pleti rovnováhu.
Velmi vysoká ochrana citlivé pokožky. Široká ochrana před UVB a UVA zářením. Vysoce voděodolný.
Antibakteriální krém na ruce vysokým obsahem termální vody má zklidňující účinky.
Zklidňující, hydratační a výživný krém, který pomáhá řešit mírné až střední nedokonalosti: projevy akné a černé tečky.