Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Zaveďte BIO stravu už od kolébky. Babybio mléko je součástí pestré stravy kojenců od ukončeného 6. měsíce.
Zeleninový pokrm je navržen pro děti od 12 měsíců. Rychlé jídlo z kvalitních surovin, které lze ohřát ve vodní lázni či mikrovlnné troubě.
Pečlivě vybraná zelenina pro chuťový zážitek a vyváženou stravu vašeho nejmenšího. Menu vhodné od ukončeného 4. měsíce dítěte.
To nejlepší z přírody...zelenina a ryba. Pyré z islandské tresky se zeleninou zasytí dětské bříško od ukončeného 8. měsíce.
Chuťová harmonie vybrané zeleniny, jablka a kachního masa z ekologického zemědělství. Od ukončeného 8. měsíce.
Které dítko by nemilovalo ovoce? Jeho 100% BIO kvalitu pak ocení zejména maminky. Vhodné od ukončeného 4. měsíce.
100% BIO ovoce od ukončeného 4. měsíce. Mango a jablko jsou prostě báječná dvojka!
Od ukončeného 6. měsíce. Pro jemnost a chuť dezertu přidalo Babybio do BIO ovocného pyré trochu crème fraîche.
Od ukončeného 12. měsíce je tu tato delikatesa – povařená směs zeleniny s farmářským kuřetem a quinoou.
Od ukončeného 6. měsíce. Jakmile se to naučí, má dítě radost, když dokáže ochutnat svůj příkrm z vymačkávací kapsičky zcela samostatně.
Lahodná chuť vybraného ovoce se mísí v příkrmu v praktické kapsičce. Pro děti od 6. měsíce věku.
V období mezi 10. měsícem a 3 roky má dítě specifické potřeby, proto mu dopřejte mléko s obsahem bifidobakterií. Výrobek ekologického zemědělství.
Krémový dezert s krupicí a vanilkou s velmi jemnou texturou je vyráběn z pečlivě vybraných bio složek. Od ukončeného 6. měsíce.
Počáteční mléčná kojenecká výživa pro děti od 0 do 6 měsíců. Mléko obsahuje LCP, polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem skupiny Omega 3.
Výtečná kombinace těch nejlepších surovin v denním menu pro děti od ukončeného 12. měsíce. Bez přidané soli a bez lepku. 
Menu bez přidané soli pro děti od ukončeného 6. měsíce je vařeno v páře, čímž si zachovává nutriční hodnoty.
To nejlepší z přírody...zelenina a ryba. Babybio pečlivě volí jednotlivé složky pro svá denní menu. Vhodné o ukončeného 6. měsíce.
Sladká chuť kukuřice z Aquitaine, které nelze odolat. Menu vhodné od ukončeného 6. měsíce dítěte.
Hruška odrůdy Williams jedinečné chuti je ideální svačinkou pro děti od ukončeného 4. měsíce.
100% BIO ovoce prvotřídní kvality jako svačinka pro děti od ukončeného 4. měsíce.
Jablka, hrušky, broskve, meruňky...Mňam! To je výborná svačinka ze 100% BIO ovoce pro děti od ukončeného 6. měsíce
Řecké jídlo s jehněčím masem, lilkem, zpestřené tymiánem a trochou parmazánu od ukončeného 8. měsíce.
Od ukončeného 8. měsíce dopřejte dětem lososa s bramborem, špenátem, rýží a nádechem crème fraîche a kopru.
Od ukončeného 15. měsíce. Vynikající zeleninová směs s makarony a troškou parmazánu.
Od ukončeného 6. měsíce. Jemně rozmixovaný španělský hrášek s provensálskou cuketou vytvářejí dokonalou chuť ve formě lahodně sametové polévky.
Kojenecké mléko z BIO kozího plnotučného mléka je vhodným doplňkem k pokrytí specifických potřeb dítěte od jeho 10. měsíce.
Nechte své dítě objevovat svět nových chutí a dopřejte mu potřebnou výživu, se zeleninovým příkrmem BABYBIO z vybraných surovin. Pro děti od 4.měsíce.
Nechte své dítě objevovat svět nových chutí a dopřejte mu potřebnou výživu, se zeleninovým příkrmem BABYBIO z vybraných surovin. Pro děti od 4.měsíce.
Výživa plná chutí, vyrobená z vybraných surovin z ekologického zemědělství a připravovaná v páře. Pro děti od ukončeného 6 měsíce.
Lahodné denní menu BABYBIO, připravené z vybraných surovin z ekologického zemědělství, stačí ohřát a můžete podávat. Pro děti od ukončeného 8.měsíce.