Přirozeně bezlepková celozrnná mouka z rýže. Je ideální na koláče, sušenky, ovesné kaše, pudink, vdolky a další.
Drcený len BIO, přirozeně bezlepkový. Lněné semínko je bohatým a oblíbeným zdrojem nenasycených mastných kyselin omega 3.
Bezlepkový výrobek té nejvyšší kvality. Vhodné pro osoboy trpící celiakií.
Směs na výborný ovocný koláč, velmi snadná a velmi rychlá příprava.
Řecký tradiční recept na Falafel s přidaným kmínem, česnekem, koriandrem a pepřem, pro lepší chuť. Pokrm vhodný pro celiaky a vegetariány. Ze surovin přírodního zemědělství, bez chemie. Pokrm bohatý n...
Müsli čokoládové -bezlepkové je vhodné k snídani s mlékem, šťávou, tvarohem, nebo pro pečení chleba, do rohlíků, sušenek i cereálních tyčinek.
Rýžový puding bezlepkový je snadno připraven za 5 minut. Na každém balení najdete různé nápady a recepty, které vás inspirují. Připravte dětem pochoutku, na kterou budou dlouho vzpomínat.
Krupice špaldová celozrnná je hodnotnější alternativa oproti klasické krupici pšeničné.
Bezlepkové celozrnné kaše z ovesných vloček jsou ideální jako syté a chutnou snídani nebo jako rychlá a teplá večeře. Ovesné vločky, které tvoří základ těchto kaší jsou cenné zejména pro svůj obsah bí...
Jablečné pyré s banány, bez přidaného cukru, nedoslazováno. BIO, bez lepku.
BIO bezlepkové ovocné musli 325g - v malé konkurenci bezlepkových musli je tento výrobek králem, pro svúj vysoký podíl sušeného ovoce .
BIO bezlepkové 3zrnné (základní) musli 225g - použití jako 3zrnné lupínky (bezlepkové), jako základ pro musli podle chuti každého jednotlivého spotřebitele
Ideální na snídani s mlékem, tvarohem, jogurtem nebo jen tak na křupání ve volné chvíli.
BIO bezlepková směs na anglický čokoládový koláč BROWNIES. Neobsahuje lepek.
Bezlepkové müsli, které jsou křupavé a sladké. Slazené třtinovým cukrem, neobsahují gluten (lepek), laktózu, sóju, ořechy a lupinu.
Demeter - řepný sirup má mimořádně jemnou a čistou chuť. Díky mírnénu zpracování si zachovala Melasa vysoký obsah minerálů. Pro výrobu cukrového sirupu je použivaná surovina výhradně v Demeter kvalitě...
Bezlepkové celozrnné kaše z ovesných vloček jsou ideální jako syté a chutnou snídani nebo jako rychlá a teplá večeře. Ovesné vločky, které tvoří základ těchto kaší jsou cenné zejména pro svůj obsah bí...
Bezlepková celozrnná mouka získaná mletím ovesných vloček. Je ideální na koláče, sušenky, vdolečky a další. Mouka je mletá v mlýně, který zpracovává výhradně bezlepkové výrobky v chráněných prostorech...
Rýžový puding bezlepkový je snadno připraven za 5 minut. Na každém balení najdete různé nápady a recepty, které vás inspirují.
V malé konkurenci bezlepkových musli je tento výrobek králem, pro svůj vysoký podíl sušeného ovoce.
Bezlepkový výrobek té nejvyšší kvality. Vhodné pro osoboy trpící celiakií.
Jablkové pyré neslazené 360g BIO, nejkvalitnější čisté jablečné pyré v BIO kvalitě,bez přidaného cukru a jiných sladidel, zcela bez konzervantů.
BIO bezlepková směs na anglický čokoládový koláč BROWNIES 400g.
Jablečné neslazené pyré, BIO, bez lepku.
Pokrm bohatý na vitamíny a bílkoviny. Pokrm vhodný pro celiaky a vegetariány.
Najdeme v nich obiloviny a rýži, které jsou bohatší na živiny, minerální látky a vitamíny či vlákninu právě ve své celozrnné formě.
Ideální na snídani s mlékem, tvarohem, jogurtem nebo jen tak na křupání ve volné chvíli. Tento produkt je bezlepkový.
Ovocný koláč 400g, BIO, BEZLEPKOVÁ směs na výborný ovocný koláč, velmi snadná a velmi rychlá příprava, nejlepší bezlepková směs od Bauckhof.
Jablkové pyré neslazené s banánem 360g BIO, bez přidaného cukru a jiných sladidel, zcela bez konzervantů.
Výborná kvalia a chuťové vlastnosti, vhodné i pro neceliatiky.