Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Osvěžující tělové máslo s extraktem z meduňky a směsí esenciálních olejí pro prokrvení a prohřátí pokožky. Vhodné k uvolnění svalů.
Vyživující máslo s jemnou texturou a antioxidačními účinky zklidňuje prodrážděnou a problematickou pokožku. Proti akné, llupénce, ekzému i dermatózám.
Bambucké máslo v bio kvalitě s extraktem z měsíčku lékařského a levandulovým olejem pro intenzivní péči, hydrataci, regeneraci i podrážděné pokožky.
Lehce vstřebatelný krém pro regeneraci pokožky rukou. Pro vláčnou, pružnou, vyživenou a zklidněnou pokožku. 
Zklidňující lehký krém s ovesným olejem pro zklidnění, hydrataci a ochranu pokožky. Proti podráždění a stármutí.
Pěnové přírodní tělové máslo pro každý den. Šetrná a intenzivní péče o nejjemnější velmi citlivou pokožku dětí i dospělých. Extrakt z aloe kapské.
Lehce vstřebatelný krém pro jemnou a hebkou pokožku bez pocitů mastnoty. Regeneruje a zklidní i citlivou, podrážděnou a problematickou pokožku.
Lehké máslo s březovým extraktem a olejem z grepu a jalovce pro zpevnění a péči o pokožku celého těla. Pomáhají proti příznakům celulitidy.
Bambucké máslo v bio kvalitě obohocené olejem z rakytníku pro intenzivní péči, hydrataci, výživu a regeneraci suché a namáhané pokožky i po slunění.
Bambucké máslo v biokvalitě s olejem z grepových jadérek odplavuje odpadní a toxické látky. Vynikající pro pokožku s projevy celulitidy.
Bambucké máslo v bio kvalitě s kokosovým olejem pro intenzivní péči, hydrataci a regeneraci o citlivou pokožku těla. Zjěmňuje a zpevňuje pokožku. 
Bambucké máslo v biokvalitě s meduňkovým extraktem phřeje, prokrví a celkově uvolní unavené svaly. Povzbuzuje organismus, posiluje koncetnraci.
Jemně našlehané celotělové máslo s levandulovým olejem pomáhá při bolestech hlavy, uklinuje nervové napětí a snižuje krevní tlak.