Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Belohair 5% je indikován k léčbě androgenně podmíněné alopecie u mužů ve věku 18 až 65 let. Kožní roztok s alkoholovým aromatem.
FLOCETA gel je rostlinný přípravek určený k péči o pokožku, která je podrážděná po působení slunečního záření, bodnutí hmyzem, po kontaktu např. s medúzami či nadměrném pocení, po holení, depilaci a p...
Krém má velmi jemnou texturu a je vhodný pro péči, ochranu, regeneraci a čištění aknózní a mastné pokožky.
Krém s hutnou texturou vhodný pro péči, ochranu, regeneraci a čištění velmi suché a podrážděné pokožky.
Belcura emulze ve spreji je vhodná pro suchou, podrážděnou a citlivou pokožku dospělých a dětí od věku 6 měsíců. U nenarušené pokožky je tento produkt vhodný pro dlouhodobé použití.
Belohair 2% je indikován k léčbě androgenně podmíněné alopecie u mužů a žen ve věku 18 až 65 let.
BELMIRAN DAN tablety obsahují mučenku pletní (Passiflora incarnata), která napomáhá uvolnění nervového napětí.
BELMIRAN SAN tablety obsahují kozlík lékařský (Valeriana officinalis), mučenku pletní (Passiflora incarnata) a chmel otáčivý (Humulus lupulus), které napomáhají usnutí a přirozenému spánku.
Urosal® Lady je přípravek s obsahem bylinných extraktů, které přinášejí velmi účinnou pomoc pro močové cesty.
Krém s hutnou texturou vhodný pro péči, ochranu, regeneraci a čištění velmi suché a podrážděné pokožky. ​BAZA plus krém se používá k regeneraci a čištění citlivé a podrážděné pokožky, potlačuje také p...
Belobaza regeneruje a pomáhá udržovat fyziologickou rovnováhu pokožky – chrání, hydratuje, zjemňuje a zklidňuje pokožku.
Krém Belobaza je určen pro každodenní péči, ochranu a regeneraci suché, citlivé a podrážděné pokožky.