2,4 LCD barevný displej (rodičovská jednotka) digitální bezdrátová technologie pro vynikající kvalitu zvuku a obrazu NightVision - automatický video dohled i ve tmě (infračervené noční světlo) interc...
Náhradní příslušenství pro parafínovou lázeň MP 70 (2 ks parafínové lázně).
Digitální teploměr umožňuje snadné a pohodlné měření teploty.
Snadné použití, velký podsvícený displej, velké testovací proužky. Glukometr stanoví hladinu cukru v krvi za pouhých 5 vteřin.
Inhalátor pro léčbu horních a dolních cest dýchacích.
Tlakoměr/pulzometr na zápěstí vhodný k měření krevního tlaku dospělých osob.
Multifunkční přístroj na měření cukru v krvi a odběrové pero v jednom.
Pulzní oxymetr Beurer slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpOh) a srdeční frekvence.
Sterilní lancety ke glukometrům Beurer slouží k šetrnému odběru vzorku krve.
Kompresorový inhalátor je vhodný pomocník pro léčbu horních i dolních cest dýchacích, využít ho lze při nachlazení, astma, na kašel nebo jiné nemoci.
Kojenecká váha vážící do maximální hmotnosti 20 Kg.
Svalový a nervový elektrostimulátor pro masáže a uvolnění při bolesti.
Přístroj vhodný pro všechny obvyklé kojenecké lahve.
Digitální ohřívač dětské stravy Beurer BY 52 je ideální pomocník při přípravě stravy pro Vaše dítě. Jeho LED displej zobrazuje teplotu a stravu ohřeje a udrží teplou. Automatický vypínač, snadno se či...
Tlakoměr/pulsoměr na paži. Přístroj k měření tlaku na paži slouží k neinvazivnímu měření a monitorování arteriálních hodnot krevního tlaku u dospělých osob.
Inhalátor vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích - při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí.
Dokáže během několika vteřin bez kontaktu s pokožkou změřit tělesnou teplotu. Je tedy hygienický a bezpečný.
Profesionální sada na manikúru a pedikúru. 
Přístroj na měření hladiny cukru v krvi 3v1 je multifunkčí, slouží i jako odběrové pero s nastavitelnou hloubkou a jako USB.
Přístroj pro bezkontaktní monitorování kvality spánku.
Dětský digitální teploměr s pružným koncem pro snadné a rychlé měření umí změřit teplotu do 10 vteřin, je voděodolný, bez rtuti, bez skla.
Multifunkční teploměr 6 v 1. Měřením teploty získáváme hodnotu, která podává informaci o aktuální tělesné teplotě člověka. Zvláště vhodný pro děti. Multifunkční teploměr 6 v 1, měří teplotu těla (na č...
Tato chůvička Vám umožňuje být kdykoliv v kontaktu s Vaším dítětem, zatímco vykonáváte činnosti v jiných pokojích nebo na zahradě. Technologie DECT zaručuje spojení s minimální možností odposlechu. Do...
Simulace slunečního světla: intenzita světla cca 10.000 lux, 5 stupňů jasu.
Přesný digitální tonometr s upevněním na zápěstí. Součástí výrobku je velký čitelný LCD displej, kontrolka baterie a funkce signalizace chyby.
Lampa vyzařuje teplo a pomáhá při léčbě revma, bolesti svalů, při zánětech, po lékařských zákrocích atd.
Tento přístroj je určen pro měření obsahu cukru v krvi.