Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Bylinný čaj aromatizovaný, porcovaný.
90 ks čajových sáčků, 9 čajových variací (Borůvka & Rakytník, Jablko & Echinacea, Jahoda & Ginkgo, Pomeranč & Ženšen, Višeň & Máta, Darjeeling Royal, Earl Grey, Fresh Mint, Jasmine Green).
Zimní punč je vánoční čajová směs s vůní a chutí pomerančů a koření navozujících slavnostní pohodu zimních večerů.
Porcovaný ovocný čaj s výraznou chutí šťavnatých malin doplněný netradičním ovocem Camu Camu.
Porcovaný ovocný čaj s příjemnou chutí vanilky a skořice pro to pravé kouzlo Vánoc.
Porcovaný ovocný čaj v limitované edici 25 ks čajových sáčků s vůní a chutí po zralých višních, doplněný o jemnou chuť bezinky.
Maxi Tea20 je čajová kolekce, která obsahuje všecky oblíbené příchute Tea20 pěkně pohromadě, navíc v unikátním darkovém balení.
Sváteční ovocný čaj, porcovaný. Originální čajová směs se svátečním kořením přispěje svou lahodnou chutí k poklidné a slavnostní atmosféře vánočních svátků a dlouhých zimních večerů.
Krásná dárková kolekce naleznete 60 ks čajových sáčků. Kazeta obsahuje zimní a vánoční čaje, které dokreslí a podtrhnou krásnou atmosféru Vánoc.
Porcovaný ovocný čaj s dokonale harmonickou chuí manga a růže, která potěší nejen chuťové buňky, ale díky spolupráci s Debrou i srdce.
Výjimečné spojení chuti zahradních ostružin a léčivé Aloe.
Krásná dárková kolekce plná vánoční čajů. Ručně skládaná, s dárkem uvnitř.
Porcovaný ovocný čaj s příchutí citrusů a skořice, doplněný lehkým tónem kardamomu.
Dárková kolekce ovocných, bylinných a bílých čajů. Najdete v ní všechny příchutě pěkně pohromadě.