Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ušní svíce Mont Blanc s konopným olejem představují velmi účinnou metodu přírodní léčby.
Vitalita – imunita – trávení. Unikátní kombinace zelených potravin chlorelly, spiruliny a zeleného ječmene. Přispívají k vitalitě a normální činnosti jater, žlučníku a trávicího traktu.
Bitusilky jsou bylinné pastilky s vitaminem C a medem, které oceníte zejména v boji s nachlazením a dále slouží jako podpora imunitního systému.
Bioment gel je tradiční a našimi zákazníky velmi oblíbený masážní přípravek.
Masážní gel s obsahem účinných přírodních extraktů a éterických olejů, které zmírňují ztuhlost kloubů a přispívají ke zlepšení jejich pohyblivosti.
Tradiční rostlinný léčivý přípravek se používá jako pomocný lék na rýmu a kašel ve formě lihových kapek k vnitřnímu užití.
LaktoPrima - určeno pro osoby s intolerancí na potraviny obsahující laktózu.
Migrainol DUO je doplněl stravy pro uvolnění napětí hlavy.
ZELENÁ KÁVA DIAMOND LINIE pomáhá při regulaci tělesné hmotnosti, tlumí pocit hladu, navozuje pocit energie a je vhodná i při ketonové dietě.
Přípravek Prosgin forte obsahuje unikátní kombinaci pěti extraktů z rostlin, které působí na problémy s prostatou i na další urologické potíže.
Přípravek doplňuje hladinu hořčíku v organizmu. Je určen k prevenci či odstranění všech forem nedostatku hořčíku vzniklého při ztrátách hořčíku, případně při některých onemocněních (cukrovka, poruchy ...
Přípravek je účinné projímadlo, které působí místně v tlustém střevě a nevstřebává se. Lactulosa je syntetický disacharid, složený z molekuly fruktózy a molekuly galagtózy. V přírodě se nevyskytuje.
Bioment spray je přírodní tonikum s éterickými oleji a extraktem z kaštanu, namoženým a unaveným svalům dává okamžitou úlevu.
V současném, studeném počasí mnohé z nás často trápí rýma, bolest v krku nebo kašel. Jak sobě i své rodině pomoci přirozeným způsobem bojovat s nachlazením?
Mladý ječmen podporuje normální funkci žlučníku a jater a působí jakou antioxidant.
Přípravek DIACONTROL EXTRA obsahuje extrakty ze skořicovníku čínského a gymnemy lesní, které napomáhají udržovat normální hladinu glukosy v krvi.
STEVIA !N sypké stolní sladidlo z přírodního zdroje. Vyrobeno z rostliny Stevia Rebaudiana. Sladidlo je vhodné nejen pro slazení teplých i studených nápojů, ale i na pečení, vaření a zavařování.
K prohřátí pokožky při pocitu svalové únavy a k masáži zad a končetin
Optisen premium je doplněk stravy pro pozitivní náladu a lepší spánek.
BIVENOL micro obsahuje mikronizovanou směs diosminu a hesperidinu.
Ušní svíce představují velmi účinnou metodu přírodní léčby. Jsou vyráběné ručně z přírodní tkaniny, která je napuštěná včelím voskem a parafínem. Včelí vosk napomáhá zmírnit zánět, jeho složení prodlu...
Močové cesty. Jak o ně správně pečovat? Mannosa a probiotika jsou ideální kombinací pro vaše močové cesty.
Devilan balzám na nohy se používá k péči o pokožku se sklonem k plísním či zvýšenému pocení. Přispívá k lepší regeneraci, zklidnění a ochraně pokožky. Dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty n...
Doplněk stravy s jedinečnou kombinací vitamínů K2 a D3 a koenzymu Q10. Vitamin D3 přispívá k udržení normálního stavu kostí a normální činnosti svalů, zubů a k normální funkci imunitního systému. Vita...
Přípravek se užívá při chronické zácpě způsobené především porušením vyprazdňovacího reflexu vlivem špatných návyků.
Aloe Vera přispívá k regeneraci celého organismu a výrazně posiluje imunitu. ALOE VERA Biomedica je přírodní 99,5 % šťáva s malými kousky gelovité dužiny pravé Aloe – Aloe Barbadensis Miller. Aloe Ver...
Bioment gel je tradiční a našimi zákazníky velmi oblíbený masážní přípravek. Masážní gel obsahuje kombinaci 5 přírodních éterických olejů a vysoký podíl extraktu z kaštanu koňského.
Devilan spray na nohy se používá k péči o pokožku se sklonem k plísním či zvýšenému pocení. Díky vhodně zvolené receptuře napomáhá pečovat o zdravou a krásnou pokožku nohou. Spray obsahuje antimikrobi...
ASCOFFIN PLUS - Doplněk stravy se sladidlem, příchuť grapefruit.
Aknepur zásyp je vhodný problematickou pokožku s akné. Obsahuje síru a zinek, které mají příznivé účinky na regeneraci kůže.