Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Doplněk stravy pro povzbuzení sexuální apetence u mužů a posílení penilní erekce, jednorázová tableta pro téměř okamžitý účinek.
Přípravek obsahuje specifický antioxidant (gama, gama karoten) posilující imunitu. Od roku 2015 má přípravek nové složení, které je v práškové formě. To umožňuje plnit kapsle téměř dvojnásobným množst...
Doplněk stravy. Přirozené antidepresivum. Poskytuje psychické uvolnění, napomáhá zvládat abstinenční příznaky při odvykacích kůrách.
Potravní doplněk v kapslích. Výrobek obsahuje rostlinné látky, které významně omezují negativní dopad setrvalého stresu na celkový zdravotní stav a posilují nástroje tvorby tělesné energie.
K uchování normální mozkové činnosti.
Adaptogen určený k tlumení stresové reakce a psychického napětí.
Doplněk stravy. Podpora normální činnosti střev a vyprazdňování.
Antioxidant, obsahuje výtažek z listu rostliny Bacopa drobnolistá, která přispívá k duševnímu zdraví, napomáhá koncentraci, paměti, přispívá k duševní výkonnosti, koncentraci a napomáhá proti stresu a...
Doplněk stravy, určený k podpoře správné funkce trávicího ústrojí, zejména žaludku, k překonání náhodných břišních příhod (nekvalitní či zkaženou potravinou nebo alergenem), nadmírou alkoholu nebo nik...
Přípravek Rivierin ke snížení tělesné hmotnosti. Účinnost látky Glukomannan Rivierin dokáže v trávicím ústrojí zvětšit svůj objem až 50x, tím snižuje pocit hladu, navozuje stav sytosti a omezuje vstře...
L-tryptofan je esenciální aminokyselina nezbytná k tělesné syntéze neuropřenašečů, hormonů, vitamínů a enzymů.
Přípravek obsahuje specifické výtažky z rostlin užívaných po tisíciletí k uchování vitality a energie ve zralém věku.
Prodromin je potravina pro zvláštní lékařské účely a je určena k řízené výživě osob postižených chronickým zánětlivým a bolest způsobujícím onemocněním, jmenovitě diabetickou neuropatií, osteoartritid...
Přípravek je určen pro řízenou výživou osob trpících vředovou chorobou zažívacího ústrojí, Crohnovou chorobou a dyspepsií nezjištěného původu.
CardioKit pro podporu kardiovaskulárního systému
Pro zdraví dýchacích cest, vhodný pro astmatiky i děti od 6 let.
Doplněk stravy. Zvyšuje aktivitu tělesných opiátů, které blokují vnímání chronické bolesti, dodává energii zvýšením hladin dopaminu a adrenalinu. Mírní poruchy nálad a depresivní stavy.
Přípravek pro snížení hladiny cholesterolu a tím snížil riziko srdečních onemocnění.
Napomáhá usnutí a nepřerušovanému spánku dětí od 3 měsíců.
Přípravek Amylasin obsahuje látky, které omezují vstřebání různých typů sacharidů ze stravy, čímž brání jejich přeměně na zásobní tuk a snižují hladinu glukózy v krvi.
Zlepšuje krevní oběh a brání křečovým žilám.
Napomáhá regulovat krevní tlak, pomáhá zmírňit poruchy erekce a sexuální vzrušivosti u mužů i žen (zapříčiněné přirozenou sklerózou cév pánevního dna) napomáhá doléčení poúrazových stavů a na normální...
Doplňek podporující "sexuální zdraví". Mírní příznaky přechodu u muže a poruchy erekce cévního původu. Působí na zachování svalové hmoty a omezuje ukládání tuku.
Výrobek Salvestrol Platinum obsahuje směs biologicky aktivních fytonutrientů - salvestrolů indukujících apoptózu.
Posiluje a koordinuje fungování imunitního systému