Ideální doplněk stravy napomáhající k zabránění vypadávání srsti u kojících a březích fen, i k usnadnění línání a k zajištění zdravé pokožky psa. 
Ideální doplněk stravy, který napomáhá k zabránění vypadávání srsti u březích a kojících fen, i k usnadnění línání a k zajištění zdravé pokožky psa.
Doplněk stravy pro psy vhodný k zabránění vypadávání srsti u březích a kojících fen, k usnadnění línání a zajištění zdravé pokožky. 
Konopný olej, obsahující esenciální mastné kyseliny potřebné pro zdravý metabolismus psa a jeho kůže a srsti. 
Ideální doplněk stravy pro psy krmené barfem -  přirozený návrat k syrové stravě, kostem a zelenině.
Ideální doplněk stravy pro psy při barfování -  krmení syrovým masem, kostmi a zeleninou. 
Ideální doplněk stravy pro psy, posiluje vazy, šlachy a svaly. Dále napomáhá růstu silné kostry, zabraňuje dysplazii kyčelních kloubů, apod.
Vitaminy k posílení jedinců stresovaných, zesláblých (po nemoci, po operaci, při mimořádné pracovní či závodní zátěži), fen březích a po porodu.
Mléko pro štěňata od 1. dne narození.
Mléko pro štěňata od 1. dne narození.
Lotio k čištění zevního zvukovodu (Ohren Balsam) k rychlému a bezpečnému čištění zevního zvukovodu a péči o něj nezbytný zejména pro dlouhosrstá plemena psů a plemena se zavěšeným ušním boltcem má pří...
Vápník je pro výživu koně nezbytný.
Doplněk výživy pro psy a kočky k zvýraznění pigmentace kůže, srsti, okrajů očních víček, očí, nosu, drápů, nášlapných polštářků tlapek atd.
Látky obsažené v extraktu z rašeliny chrání sliznici zažívacího traktu a podporují funkci střevního imunitního systému u mladých i u dospělých zvířat.
Mléko pro štěňata od 1. dne narození.
Ideální doplněk stravy pro psy, posiluje vazy, šlachy a svaly. Dále napomáhá růstu silné kostry, zabraňuje dysplazii kyčelního kloubu, apod. 
Tento přípravek je nezbytný pro růst kostí, zubů a svalů. Také podporuje metabolismus, chuť k jídlu, trávení a pigmenaci. 
Doplněk výživy pro psy a kočky k zvýraznění pigmentace kůže, srsti, okrajů očních víček, očí, nosu, drápů, nášlapných polštářků tlapek atd.
Ideální doplněk stravy, využívaný při barfování - pro psy krmenými syrovým masem, kostmi a zeleninou.
Minerální krmivo pro štěňata přizpůsobeno rostoucímu organismu.
Krmivo pro redukci hmotnosti psů.
Přípravek podporuje duševní a fyzické zdraví psa.
Lotio k čištění očí (Augen Pflegelotion) k zevnímu upotřebení k čištění očí a péči o ně zabraňuje podráždění očních spojivek nečistotami, prachem aj. cizími tělesy Složení: demineralizovaná voda, různ...
Jedná se o nejsnáze vstřebatelný a nejrychleji využitelný zdroj vápníku i pro akutní případy, vhodný zejména pro mladé jedince velkých a obřích plemen
Doplňkové krmivo pro štěňata od 3 měsíce. 
B-vitamíny působí jako katalyzátor ve všech tkáních, jsou nezbytné pro metabolismus sacharidů a bílkovin. Podporují buněčné dělení. 
Přípravek obsahující látky potřebné k látkové výměně v kostech.
Ideální doplněk stravy pro psy, jedná se o nejsnáze vstřebatelný a nejrychleji využitelný zdroj vápníku i pro akutní případy.