Colafit 4 - pro psy na bolavé klouby a lesklou černou a bílou srst.
Kolagen je základní stavební hmota pojivových tkání, ale z potravy si ji tělo získává velmi obtížně. Colafit obsahuje krystalický kolagen 99,9% čistoty.
Colafit 4 - pro psy na bolavé klouby a lesklou černou a bílou srst.
Colafit 7 je spolehlivým ochráncem tlapek Vašich psích mazlíčků v zimním období.
Podávání Colafit 4 Max Forte zlepší pohyblivost kloubů a odstraní jejich ztuhlost. Colafit 4 Max Forte stimuluje správný vývoj a vývin kloubů, udržuje pevnost chtupavek. Má výrazné účinky proti bolest...
Komplexní přípravek obsahující kolagen a vitamín C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu.
Kolagen je základní stavební hmota pojivových tkání, kostičky Colafit obsahují krystalický kolagen 99,9% čistoty.
Colafit 5 - přípravek pro psy se barevnou srstí.
Colafit 4 Max Forte je kloubní výživa pro psy, podávání Colafit 4 Max Forte zlepší pohyblivost kloubů a odstraní jejich ztuhlost. Colafit 4 Max Forte stimuluje správný vývoj a vývin kloubů, udržuje pe...
Kolagen je základní stavební hmota pojivových tkání. Colafit Junior obsahuje krystalický kolagen 99,9% čistoty a přídavek extraktu růže šípkové.
Dárkové balení, které nabízí 1 měsíc užívání zdarma. Kostička Colafitu je lehce stravitelná a kolagen tak doputuje tam, kam má - ke kloubům a kostem.
Colafit single horse - lyofilizovaný bovinní kolagen typu I. pro stavbu chrupavek kloubních pouzder vazivových tkání, kostí a srsti koní.
Colafit single - Lyofilizovaný bovinní kolagen typu I. pro stavbu chrupavek kloubních pouzder vazivových tkání, kostí a srsti psů i koček.
Kolagen je základní stavební hmota pojivových tkání. Kostičky Colafit obsahují krystalický kolagen 99,9% čistoty.
Veterinární přípravek pro výživu kloubů, vaziv, šlach a srsti psů a koček.