Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Odstraňovač skvrn BeautyLash Tint Remover odstraňuje rychle a šetrně nežádoucí barevné skvrny na kůži vzniklé při barvení barvami BeautyLash Sensitive.
Exkluzivní pudrové barvy pro dokonale zvýrazněné obočí.
andmetics Ear Wax Strips - depilační pásky na uši - pro muže.
NOVÝ Kondicionér na řasy na obočí s inovativním složením 3v1 zajistí vašim řasám a obočí výživu, styling a ochranu.
andmetics Brow Wax Strips - depilační pásky na obočí - pro muže.
Nové sérum na řasy s účinnými přírodními složkami pro výrazně delší a hustší řasy. Složení bohaté na rostlinné extrakty je certifikované jako veganské. Neobsahuje hormony ani prostaglandiny.
Depilační pásky na obočí – pro ženy. Všechny nežádoucí chloupky, světlé i tmavé, jsou odstraněny.
Depilační pásky na horní ret – pro ženy. Pásky pro odstranění chloupků na horním rtu odstraňují všechny nežádoucí chloupky snadno a rychle.
Se sadou BeautyLash Sensitive nabarvíte Vaše řasy a obočí během několika minut.
Se sadou BeautyLash Sensitive nabarvíte Vaše řasy a obočí během několika minut. Aplikace je snadná a bezpečná.
Velmi účinné sérum, díky kterému budou Vaše řasy delší až o 56 %. Tento booster patří k nejprodávanějším přípravkům na podporu růstu řas v několika evropských zemích.
Šetrná barva z rostlinných barviv určená na řasy a obočí. Oblíbenou barvu nyní najdete v novém obalu a s Vegan certifikátem.