Opalovací gel, který neobsahuje tuky ani emulgátory, vynikající ochrana proti slunci pro ty, kteří trpí Mallorca akné nebo jinou alefgií na slunce.
Tónovaný fluid vhodný pro každodenní ochranu tváře. Fotostabilní UV foltr poskytuje okamžitou ochranu (UVA a UVB), ochranu buněk, zpomaluje stárnutí.
Opalovací mléko s vysokým ochranným faktorem a fotostabilními UV filtry zabezpečuje ochranu pro děti s kůži citlivou na sluneční záření.
Opalovací mléko s dávkovačem, zajišťuje širokospektrální UV ochranu, má pokročilé lipozonální složení.
Širokospektrálními filtry chrání kůži extrémně citlivou na sluneční záření ve vysokohorském prostředí nebo i v tropech.
Širikospektrální UV filtry chrání kůži extrémně citlivou na sluneční záření i ve vysokohorském prostředí nebo v tropech.
Neobsahuje tuky ani emulgátory, vynikající proti slunci pro ty, kteří trpí alergiemi na slunce, pro každodenní použití, také jako základ pod make-up.
Jednoduše a rychle aplikovatelný prostředek na ochranu před slunečním zářením pro celou rodinu a pro děti od 3 let, je fotostabilní a vysoce účinný.
Opalovací krém, který obsahuje výlučně fyzikální UV filtry, byl vyvinut speciálně na ochranu malých dětí a velmi citlivou pokožku.
Opalovací mléko pro fototyp III až VI. Širokospektrální UV filtry spolehlivě chrání proti slunečnímu záření (UVA a UVB), je odolné vůči vodě.
Pro každodenní ochranu proti UV záření a péči o obličej. Je extrémně odolný proti vodě a spolehlivě chrání proti UVA a UVB zářením.
Extra lehký, speciálně vyvinutý pro citlivou kůži se sklonem ke slunečním alergiím a také pro mastnou pokožku. Vysoce účinná ochrana proti slunci.
Vhodný jako každodenní ochrana tváře. Zmatňuje, hydratuje, obsahuje vysoce účinné antioxidanty, předchází stárnutí pleti a pigmentovým skvrnám.
Opalovací mléko pro fototyp III až VI je extrémně odolné vůči vodě a spolehlivě chrání kůži před sluncem díky rozsáhlé UVA a UVB ochraně.
Širokospektrálními UV filtry chrání kůži extrémně citlivou na sluneční záření i ve vysokohorském prostředí nebo v tropech.
Obsahuje aktivní enzym pro opravu DNA-endonukleázy, přirozeněn se vyskytující v kůži a přispívající k rychlé regeneraci pokožky.
Speciální přípravek s vysoce účinnou ochranou před slunečním zářením, určený pro citlivou kůži dětí.
Opalovací mléko pro fototyp III až VI. Širokospektrální UV filtry spolehlivě chrání proti slunečnímu záření (UVA a UVB). Je extrémně voděodolný.
Opalovací mléko určené speciálně pro jemnou dětskou kůži. Hydratuje a širokospektrálními UV filtry chrání citlivou dětskou pokožku.
Hydratační tělové mléko s chladivým účinkem. Slouží k ošetření kůže po pobytu na slunci.
Chladivý a hydratační gel pro použití na celé tělo, je určený pro kůži často vystavenou nebo namáhanou slunečním zářením.
Neobsahuje tuky ani emulgátory, vynikající ochrana proti slunečnímu záření pro ty, kteří trpí slunečními alergiemi.
Poskytuje širokospektrální UV ochranu pro zvláště citlivé partie vystavené slunečnímu záření jako rty, nos, tváře, čelo, uši a také okolí očí.
Gel neobsahuje tuky ani emulgátory, poskytuje ochranutěm, kteří trpí alergiemi na slunce. Fotostabilní filtry chrání proti slunečnímu záření.
Opalovací mléko pro fototyp III až VI. je extrémně odolné vůči vodě a spolehlivě chrání kůži před sluncem díky rozsáhlé UVA a UVB ochraně.
Je vhodný jako každodenní sluneční ochrana tváře. Fotostabilní UV filtr poskytuje efektivní ochranu proti UVA a UVB záření a účinnou ochranu buněk.
Opalovací sprej pro fototyp III až V. Širokospektrální filtry spolehlivě chrání proti UVA a UVB záření a je extrémně voděodolný.
Opalovací mléko pro fototyp III až VI. Širokospektrální filtry spolehlivě chrání proti UVA a UVB záření, je extrémně voděodolné.
Opalovací mléko pro fototyp III až VI. Širokospektrální filtry spolehlivě chrání před UVA a UVB zářením a je extrémně voděodolné.