Novinka v praktickém designovém pouzdře. Mechanické vysunování pomády. Praktické a moderní balení. Nová varianta výrobku pro náročného zákazníka.
Obzvlášť léto si žádá na pohled hezké paty, které se nebudete bát vystavit v otevřené obuvi. Využijte balzám pro změkčení ztvrdlé kůže chodidel.
Zvláčňující krém k ošetření pokožky rukou. Snadno se vstřebává a nezanechává nepříjemný mastný pocit. Je vynikající po práci se saponáty.
Krém k ošetření zrohovatělé kůže na nohou i rukou. Obsažené aktivní látky rostlinného a živočišného původu dodávají pokožce potřebnou elastičnost.
Jelení lůj originál je tradiční český výrobek kosmetiky Regina.
Velice účinná ochrana rtů před nepříznivými vnějšími vlivy, kterou oceníte každý den.
Zvláčňuje a regeneruje rozpraskané rty a jiná citlivá místa pokožky. Obsahuje výtažek z měsíčku zahradního v olivovém oleji a vitamin E.
Vysoce specializovaný výrobek na změkčení ztvrdlé pokožky nohou. Obsahuje kyselinu salicylovou, Squalane a vitamín E.
Zklidňuje a regeneruje pokožku po poštípání hmyzem, při podráždění kůže slunečním zářením nebo kopřivami. Příjemný chladivý efekt zajistí dlouhodobý účinek.
Regenerační krém určený pro péči o nehty a jejich okolí.Podporuje přirozenou tvorbu hmoty nehtu a zabraňuje nadměrnému vysychání a křehnutí nehtu.
Regenerační olej na nehty je olejový přípravek určený k péči o vysušené nehty a k pěstění nehtových lůžek.