Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Proteinový koktejl banán obsahuje 3 porce. Je určen ke zvýšení podílu bílkovin. Výborná svačina do dietních jídelníčků.
Ideální tyčinka pro redukční diety s výrazným podílem bílkovin. Obsahuje vitamíny i některé stopové prvky. Kokosová příchuť.
Upravené složení s vyšším obsahem vysoce hodnotné vaječné bílkoviny - 20 g. Minimální obsah tuku. Vhodné pro všechny dietní režimy.
Vlákninová polévka s hovězí příchutí je součástí Dietních plánů Guareta a různých dietních režimů, ve kterých nahrazuje svačinu nebo druhou večeři.
Proteinový koktejl jahoda obsahuje 3 porce. Je určen ke zvýšení podílu bílkovin. Výborná svačina do dietních jídelníčků.
Tři příchutě proteinových koktejlů - jahoda, čoko, banán. Od každé po jednom sáčku. Určeno ke zvýšení podílu bílkovin. Výborná svačina.
Polévka s obsahem vlákniny s lahodnou kuřecí příchutí. K doplnění denního příjmu vlákniny a k zajištění požadovaného počtu porcí za den.
Ochutnejte lahodnou chuť horké čokolády, která je vhodná pro všechny druhy redukčních diet.
Proteinový koktejl čoko obsahuje 3 porce. Je určen ke zvýšení podílu bílkovin. Výborná svačina do dietních jídelníčků.
Pro doplnění nezbytného množství energie a živin po cvičení při kontrole váhy. Obsahuje optimální kombinaci bílkovin, sacharidů a vitamínů.
Kuře s hráškem a zeleninou je hotový pokrm, vhodný jako hlavní jídlo se sníženým obsahem energie. Použitá zelenina je křehká a aromatická.
DietLine Protein 20 Koktejl má podmanivou chuť vanilky. Výborně se hodí jako svačina do dietních jídelníčků.