Proteinový koktejl banán obsahuje 3 porce. Je určen ke zvýšení podílu bílkovin. Výborná svačina do dietních jídelníčků.
Ideální tyčinka pro redukční diety s výrazným podílem bílkovin. Obsahuje vitamíny i některé stopové prvky. Kokosová příchuť.
Upravené složení s vyšším obsahem vysoce hodnotné vaječné bílkoviny - 20 g. Minimální obsah tuku. Vhodné pro všechny dietní režimy.
Vlákninová polévka s hovězí příchutí je součástí Dietních plánů Guareta a různých dietních režimů, ve kterých nahrazuje svačinu nebo druhou večeři.
Proteinový koktejl jahoda obsahuje 3 porce. Je určen ke zvýšení podílu bílkovin. Výborná svačina do dietních jídelníčků.
Tři příchutě proteinových koktejlů - jahoda, čoko, banán. Od každé po jednom sáčku. Určeno ke zvýšení podílu bílkovin. Výborná svačina.
Polévka s obsahem vlákniny s lahodnou kuřecí příchutí. K doplnění denního příjmu vlákniny a k zajištění požadovaného počtu porcí za den.
Ochutnejte lahodnou chuť horké čokolády, která je vhodná pro všechny druhy redukčních diet.
Proteinový koktejl čoko obsahuje 3 porce. Je určen ke zvýšení podílu bílkovin. Výborná svačina do dietních jídelníčků.
Pro doplnění nezbytného množství energie a živin po cvičení při kontrole váhy. Obsahuje optimální kombinaci bílkovin, sacharidů a vitamínů.
Kuře s hráškem a zeleninou je hotový pokrm, vhodný jako hlavní jídlo se sníženým obsahem energie. Použitá zelenina je křehká a aromatická.
DietLine Protein 20 Koktejl má podmanivou chuť vanilky. Výborně se hodí jako svačina do dietních jídelníčků.