Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Zelený jíl má vynikající schopnost absorbovat nahromaděné látky, nevstřebávat se v organismu a vylučovat se ven.
Obsahuje byliny pro normální trávení. Máta peprná udržuje normální činnost trávicí soustavy a střev a je také vhodná při nadýmání.
Mast je vynikající při rehabilitaci a k ošetření pokožky při podlitinách.
Na akné, suché ekzémy, plísně, v některých případech i lupénku a svrab.
Legendární čaj Inků (při snížené imunitě).
Psyllium Dr. Popova podporuje správné a snadné vyprazdňování, použitá probiotika dobře odolávají kyselému prostředí organismu.
Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina, která podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti.
Maté je prastará jihoamerická "čarodějná" bylina, v Jižní Americe stejně proslulá jako na Východě zelený čaj nebo mandragora.
Otylka obsahuje maté zelené pro kontrolu hmotnosti a správný metabolizmus tuků a růžový ibišek s tužebníkem a čekankou, které napomáhají odvodnění organizmu.
Akneroll - na rychlé ošetření problematické pokožky. Je vhodný k lokální péči o problematickou pokožku.
Vynikající masážní prostředek vhodný pro jemnou masáž unavených nohou.
Šalvějová mast je tradiční přípravek obsahující účinné rostlinné extrakty. Mast je vhodná k péči o opruzeniny a zapařeniny.
Ženský čaj Livie obsahuje meduňku pro hormonální rovnováhu, kontryhel, řebříček a hluchavku pro menstruační a premenstruační komfort.
Zlatobýl – pomáhá chránit buňky a tkáně před oxidativním poškozením a podporuje zdraví dolních močových cest a močového měchýře.
Bylinný čaj Hepa tea® obsahuje např. Pampelišku, která přispívá k normální funkci žaludku a jater a Ostropestřec, který chrání jaterní buňky.
Bylinný sypaný čaj na močové cesty a ledviny.
Masážní prsní balzám pro dospělé - vhodný k masáži hrudníku, zad, krku, spánků, čela a zátylku.
Originální přípravek k regeneraci pokožky podrážděné slunečním zářením, vhodný i na popraskané paty a ruce.
Sypaný bylinný čaj pro zachování zdravých dýchacích cest.
Islandský vánek obsahuje lipový květ pro podporu vykašlávání a podběl, černý bez, jitrocel a lišejník islandský pro zdraví dýchacích cest.