Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Čertův dráp je kosmetický výrobek vhodný na pohybový aparát.
Kolostrum je vynikajícím prostředkem pro imunitní systém.
Doplněk stravy s obsahem peptidu gurmarin. Užívání extraktu z této rostliny může vést k redukci chuti na sladké a kalorické jídlo.
Serapeptáza je přírodní proteolytický enzym, který produkuje přátelská bakterie z rodu Serratia, žijící ve vnitřnostech bource morušového (Bombyx moři).
Graviola 800 je přírodní doplňek stravy, určený k podpoře vitality s obecně známými pozitivními účinky.
Přírodní doplněk stravy s obsahem tryptofanu, chmelu a mučenky pro klidný spánek.
Produkt obsahuje železo, vitamín C a kyselinu listovou. Je určen pro správný růst buněk, pro tvorbu červených krvinek a správnou funkci nervového a imunitního systému.
Produkt obsahuje ostropestřec který obsahuje látky (silymarinový komplex - silybín, silydianin, silychristin), dále produkt obsahuje cordyceps - betaglukany a šišák bajkalský.
Základem produktu je extrakt z kořene rostliny Harpagophytum procumbens (Čertův dráp).
Přírodní proteolytický enzym, který produkuje přátelská bakterie z rodu Serratia, žijící ve vnitřnostech bource morušového (Bombyx moři).
Zinek má vliv na normální funkci imunitního systému, tvorbu DNA, dělení buněk, ochranu DNA, bílkovin a lipidů před oxidací, vliv na normální kognitivní funkce, metabolismus mastných kyselin.
Dračí krev 100% je vhodná pro energizaci organismu + pro venkovní použití - škrábance, odřeniny.
Zinek přispívá k udržení zdravých kostí, podporuje normální funkci imunitního systému. Selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Obě suroviny jsou považovány za superpotraviny s vysokým antioxidačním a detoxikačním účinkem.
Lichořeřišnice působí na močové ústrojí.
Doplněk stravy s obsahem mikronizovaným extraktem rostliny Lichořeřišnice větší.