Čertův dráp je kosmetický výrobek vhodný na pohybový aparát.
Kolostrum je vynikajícím prostředkem pro imunitní systém.
Doplněk stravy s obsahem peptidu gurmarin. Užívání extraktu z této rostliny může vést k redukci chuti na sladké a kalorické jídlo.
Serapeptáza je přírodní proteolytický enzym, který produkuje přátelská bakterie z rodu Serratia, žijící ve vnitřnostech bource morušového (Bombyx moři).
Graviola 800 je přírodní doplňek stravy, určený k podpoře vitality s obecně známými pozitivními účinky.
Přírodní doplněk stravy s obsahem tryptofanu, chmelu a mučenky pro klidný spánek.
Produkt obsahuje železo, vitamín C a kyselinu listovou. Je určen pro správný růst buněk, pro tvorbu červených krvinek a správnou funkci nervového a imunitního systému.
Produkt obsahuje ostropestřec který obsahuje látky (silymarinový komplex - silybín, silydianin, silychristin), dále produkt obsahuje cordyceps - betaglukany a šišák bajkalský.
Základem produktu je extrakt z kořene rostliny Harpagophytum procumbens (Čertův dráp).
Přírodní proteolytický enzym, který produkuje přátelská bakterie z rodu Serratia, žijící ve vnitřnostech bource morušového (Bombyx moři).
Zinek má vliv na normální funkci imunitního systému, tvorbu DNA, dělení buněk, ochranu DNA, bílkovin a lipidů před oxidací, vliv na normální kognitivní funkce, metabolismus mastných kyselin.
Dračí krev 100% je vhodná pro energizaci organismu + pro venkovní použití - škrábance, odřeniny.
Zinek přispívá k udržení zdravých kostí, podporuje normální funkci imunitního systému. Selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Obě suroviny jsou považovány za superpotraviny s vysokým antioxidačním a detoxikačním účinkem.
Lichořeřišnice působí na močové ústrojí.
Doplněk stravy s obsahem mikronizovaným extraktem rostliny Lichořeřišnice větší.