Šest příchutí BIO čajů pro krásné vánoční svátky a zimní chvíle pohody.
Šest příchutí BIO čajů pro krásné vánoční svátky a zimní chvíle pohody.
Zpříjemněte si sváteční chvíle v kruhu své rodiny voňavými čaji.Vánoční sada obsahuje čtyři druhy kvalitních ochucených čajů v pyramidkových sáčcích
Vánoční čaj v BIO kvalitě dopřejte sobě i svým dětem v dlouhých zimních dnech. Potěší Vás jeho lahodná netradiční chuť a absence kofeinu. 
Až se děti vrátí ze zimních radovánek domů, zahřejte je tímto bezkofeinovým čajem s ovocnou chutí a vůní skořice s hřebíčkem v bio kvalitě.
Darujte krásnou plechovou kazetu plnou čajů. Celkem 72 čajových sáčků English Tea Shop v devíti příchutích. Fairtrade čaje ze Srí Lanky určitě potěší.
Užijte si krásné vánoční chvíle a uvařte si k nim čaj, který je synonymem zimy, domácí pohody a setkáních s blízkými lidmi.
Dárkové balení čajů s vánočními příchutěmi, 9 příchutí v balení po 8 sáčcích (Hřejivé vánoce, Zázvor a brusinka, Sladký šípek a skořice, Zakouřený červený chai, Červené kakao a zázvor, Čaj s kávovou s...
Vychutnejte si devět voňavých příchutí čaje v bio kvalitě, které vám a vašim blízkým zpříjemní vánoční čas třeba u vás doma. 
Po návratu ze zimní procházky zahřejte své děti bezkofeinovým čajem s lahodnou a netradiční chutí v S příchutí kokosu, vanilky a máty. 
KOLEKCE PRÉMIOVÝCH CEJLONSKÝCH ČAJŮ 4 KRABIČKY/PŘÍCHUTĚ. V DÁRKOVÉM BALENÍ KAŽDÁ KRABIČKA PO 15 SÁČCÍCH
Vánoční kolekce čajů – 4 druhy cejlonských čajů po 3 kusech. Vychutnejte si vánoční pohodu s šálkem dobrého čaje v ruce.
Černý ochucený čaj v luxusní plechové dóze v sobě spojuje typickou chuť černého čaje s voňavými kávovými zrnky a aromatickým kořením.
Vychutnejte si šálek BIO černého čaje Vánoční noc. Příjemnou vánoční atmosféru Vám navodí kousky skořice, kakaa, lékořice. 
Provoňte svůj byt vánočním bezkofeinovým čajem s příchutí zázvoru a skořice. Vhodný pro děti, které jistě ocení jeho lahodnou a netradiční chuť. 
Šest příchutí BIO čajů pro krásné vánoční svátky a zimní chvíle pohody.
Citronová tráva (Cymbopogon Citratus): její další populární název je Citronella - obvyklou vůni, kterou najdete ve svíčkách, parfémech a mýdlech. Ale mnohem víc než vůni, citronová tráva především má ...
Nová řada English Tea Shop vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím.
4 KRABIČKY/4 PŘÍCHUTĚ PO 15 SÁČCÍCH V DÁRKOVÉM BALENÍ
Povzbuzující zelený čaj v bio kvalitě, známý tím, že přispívá k hubnutí.
Chladné a zimní období je jako stvořené pro chvilky s čajem v ruce. Dárková sada BIO čajů potěší také vaše blízké.
Zpříjemněte svým blízkým předvánoční čas tímto dárkem, ve kterém naleznou černý a zelený čaj v různých příchutích a v bio kvalitě.
Obdarujte sebe nebo ty, kteří dbají o psychickou a fyzickou pohodu touto sadou čajů v několika příchutích, v bio kvalitě a navíc v neotřelém balení.
Krásná kolekce pravých cejlonských čajů v BIO kvalitě potěší na duši a během zimních večerů i zahřeje.
Čtyři druhy čajů v pyramidových sáčcích, které jsou v krásném dárkovém balení potěší každého milovníka čajů.
Tato bezkofeinová směs rooibosu, čokolády a vanilky je bohatá na antioxidanty. Rooibos (produkt ekoloického zemědělství z Jižní Afriky) smíchaný s vanilkovými lusky a bohatou tmavou čokoládou pro abso...
Naše infuze zeleného čaje a tropického ovoce je směsí bio zeleného čaje s doplňkem máty a citronové trávy tak, aby dostala správný punčový nádech a je zaobalena v příchutích tropického ovoce.
Plechová kazeta - verze s ovocnými a plechovými čaji.