Chlorella je přírodní prostředek, pro k šetrnou a přirozenou detoxikaci.
Chlorella je přírodní prostředek k šetrné a přirozené detoxikaci, očistě našich vnitřních orgánů včetně zažívacího ústrojí.
Krásný dárek plný zdraví pro vaše blízké. Balíček obsahuje Spirulinu, Chia semínka a kokosový olej a navíc Shaker.
Kokosový cukr se stane skvělým doplňkem pro zdravější vaření, má nízký glykemický index a není rafinovaný. Zkuste ho přidat do nápoje nebo těsta.
ES BIO šťáva z mladého ovsa se vyrábí lisováním mladých výhonků ovsa setého. Přispívá k normální funkci trávícího systému.
Konopný protein je výjimečný tím, že obsahuje 23 aminokyselin, včetně 8 esenciálních. Vybírají si ho sportovci i aktivní lidé pro regeneraci svalů.
Reishi pomáhá udržovat přirozenou obranyschopnost, přispívá k normální funkci oběhové soustavy, a také k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.
Vysoce ceněný extrakt shiitake. Oproti celé sušené houbě je její extrakt mnohem silnější, a tak i nejvhodnější k terapeutickému účelu.
Spirulina obsahuje velké množství kvalitních bílkovin, pomáhá zvyšovat obranyschopnost našeho organismu a také je často užívána při dietních kůrách.
Spojením chlorelly a spiruliny v poměru 50:50 vzniká jedinečná kombinace pro imunitní systém a detoxikaci organismu.
Všestranné využití tohoto bio oleje ho řadí mezi oblíbence. 
100% bio šťáva vylisovaná z kustovnice čínské, která má sladkokyselou chuť. Je zdrojem vitaminu C, což oceníte zejména v tomto období.
Hráškový veganský protein doplní bílkoviny, BCAA, vápník a železo. Protein má velmi dobrou přirozeně sladkou, oříškovou chuť a skvěle se šlehá.
Konopný protein je výjimečný tím, že obsahuje 23 aminokyselin, včetně 8 esenciálních. Vybírají si ho sportovci i aktivní lidé pro regeneraci svalů.
Perla tradiční ruské a čínské medicíny, přisuzují se jí blahodárné účinky na játra, ledviny a srdce, a zároveň podpora obranyschopnosti.
ES Pure Synergy Veg-Fruit je směs, která  v sobě spojuje to nejlepší z 29 organický složek, které zahrnují zelené superpotraviny
Klenot Tradiční čínské medicíny, kterému se přisuzují pročišťující a celkově tonizující účinky.
BIO Chlorella + BIO Spirulina jsou sladkovodní řasy, které obsahují vysoký zdroj vitamínů, minerálů, beta karotenu, aminokyselin a řady enzymů.
Spirulina obsahuje velké množství kvalitních bílkovin, podporuje zvyšovat obranyschopnost našeho organismu.
ES Šejkr s nerezovou pružinkou pro dokonalejší promíchání vašeho oblíbeného nápoje.
Nastartujte se - chlorella a spirulina se vzájemně doplňují a společně fungují jako silný antioxidant. Přispívají k detoxikaci organismu.
Olej s exotickou vůní a chutí i unikátně všestranným použitím - vaříte s ním i pečete, pečujete o pokožku i vlasy. Navíc v bio kvalitě.
ES BIO Kokosový olej je vhodný pro vaření, péči o pleť, vlasy, zuby a rty, do koupele i po opalování.
Sůl používáme několikrát denně, proto do své kuchyně a organismu vpusťte tuto čistou nerafinovanou sůl bez přidaných barviv a aditiv.
Vylepšete svoje müsli, kaši nebo ovocné smoothie karamelově nasládlou chutí pravé peruánské Macy v BIO kvalitě, která povzbudí vaší vitalitu.
Starověká pšenice, z jejichž listů je připraven tento sušený nápoj, dodá tělu nejen vitamin A a draslík.
Hráškový veganský protein doplní bílkoviny, BCAA, vápník a železo. Protein má velmi dobrou přirozeně sladkou, oříškovou chuť a skvěle se šlehá.
Takzvaná lví hříva je oblíbeným prostředkem tradiční čínské medicíny. Podle jejího učení má pozitivní vliv na žaludek a trávení.
Nastartujte svůj organismus! Mladý ječmen je přírodní antioxidant, který přispívá k detoxikaci a snížení překyselení organismu.
Nastartujte se. chlorella je přírodní antioxidant, který přispívá k detoxikaci organismu.