Instantní směs pro přípravu netradičních bramboráčků.
Kukuřičné snacky s příchutí mrkve a jablka v bio kvalitě vašim dětem rozhodně zachutnají. Můžou si je vzít kamkoliv sebou.
Bezlepková Amarantová BIO tyčka delikates je příjemně ochucená kmínem. Vhodná na různé příležitosti.
Bezlepková Kukuřičná BIO tyčka je čistá bez dochucení a bez soli. Vhodná pro děti jako lehce stravitelná svačinka.
Kukuřičné snacky s příchutí mrkve a dýně v bio kvalitě vašim dětem rozhodně zachutnají. Můžou si je vzít kamkoliv sebou.
Kompletní směs na kaši. Stačí zalít horkou vodou. Neobsahuje lepek.
Amarantové lupínky s příchutí rajčete a bazalky. Bezlepkový výrobek.
BIO bezlepkové Bramorové pečení chipsy - se zeleninou 85g
Bezlepkový BIO cereální křehký chléb má zajímavý obsah proteinu a minimální obsah tuku. Zdravá svačinka plná vlákniny vhodná k pomazánkám.
Bezlepkový BIO cereální křehký chléb má zajímavý obsah proteinu a minimální obsah tuku. Zdravá svačinka plná vlákniny vhodná k pomazánkám.
Bezlepková pohanková mouka je vhodná pro zahušťování omáček i pečení. 
Bezlepková jáhlová mouka je vhodná pro zahušťování omáček, polévek i pečení.
Kaše jáhlová snídaňová je vhodná jako základ kaše s ovecem a medem. Skvělá je k snídani, ale také jako rychlý oběd. Bez lepku.
Žitná BIO tyčka jemně solená je vhodná k pomazánkám, k dipu i jako příloha k zeleninovým salátům. 
Křupavý plátek jako součást zdravé snídaně z pšenice špaldy, která nebyla šlechtěna a zachovala si tak mnoho důležitých a cenných látek. 
Chlebíček v biokvalitě z pohanky. Vhodný pro bezlepkovou dietu. Chutné rozšíření jídelníčku celiaků. Skvělý k pomazánkám, k dipu i jako příloha k zeleninovým salátům.
Bezlepková Sýrová tyčka je výbornou přílohou k zeleninovým salátům, pomazánkám nebo jen tak. Vhodná na různé příležitosti.
Kukuřičné snacky ve tvaru srdíček s příchutí sýr a jalapeňo přímo do ruky.
Bezlepková Pizza tyčka je výbornou přílohou k zeleninovým salátům, pomazánkám nebo jen tak. Vhodná na různé příležitosti.
BIO bezlepkové Bramorové pečení chipsy s mořskou řasou - mořská sůl 85 g
Amarantový křehký plátek by neměl chybět v žádném zdravém jídelníčku. Amarant má vysokou výživovou hodnotu a je přirozeně bezlepkový. 
7-zrnný křupavý plátek vynikající ke snídani či lehké svačince. Nejlépe chutná se zeleninovou pomazánkou.
Bezlepkový BIO cereální křehký chléb má zajímavý obsah proteinu a minimální obsah soli a cukru. Zdravá svačinka plná vlákniny vhodná k pomazánkám.