Přípravek je možné díky pečlivému výběru vitaminů skupiny B bezpečné užívat na denní doplnění.B-komplex forte, ve kterém jsou obsaženy vitamíny skupiny B.
Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Měkké želatinové kapsle v olejové formě zaručují výbornou vstřebatelnost do organismu.
První a jediný B-komplex ve formě kapek, určený pro děti od 3 let. B-komplex kapky obsahují všech 8 esenciálních vitamínů skupiny B včetně kyseliny listové a vitamínu B12.
Vitaminový připravek s obsahem vitaminu C. Přípravek se používá k doplnění denní dávky vitaminu C.
Optimální poměr vápníku a vitaminu D3. Vitamin D3 spolu s vápníkem jsou osvědčenou kombinací k udržení zdravých kostí.
Doplněk stravy s obsahem aktivní formy kyseliny listové Quatrefolic ® – folátu nejnovější 4. generace, který se na rozdíl od syntetické formy kyseliny listové už nemusí v organismu dále proměňovat, al...
Jedna tableta obsahuje enzym laktázu 4 500 ALU – laktázových jednotek. Enzym laktáza zlepšuje trávení laktózy u osob, které mají potíže s trávením laktózy. Snášenlivost laktózy je proměnlivá a proto b...
Vitaminový přípravek s obsahem riboflavinu (vitamin B2). Přípravek se používá na doplnění denní dávky vitaminu B2.
Přípravek obsahuje tablety s obsahem vitaminu C a zinku na cucání s příchutí pomeranč.
Doplněk stravy s obsahem brusinkového extraktu, s náhradním sladidlem.
Minerální přípravek s obsahem vápníku bez barviv, s náhradními sladidly.
Emollient obsahující tělu vlastní hydratační složky a vysoký podíl zvláčňující látky přírodního charakteru, který navrací přirozenou hydrataci suché a extrémně suché pokožce.
Minerální přípravek s obsahem hořčíku. Přípravek se používá na doplnění denní dávky hořčíku.
Regenerační krém, který podporuje obnovení poškozené pokožky, hojí drobná poranění a zklidňuje podrážděnou pokožku, vhodný také pro péči o suchou pokožku.
Přípravek obsahuje standartizovaný extrakt z listů stromu Ginkgo biloba obsahující 24% flavonoglikosidů a 6% terpenolaktonů.
Přípravek má příznivé účinky na proces trávení a vylučování, má protipěnivé účinky. Obsahuje vysoké množství účinné látky v každé tabletě. Simethicon se v organismu nevstřebává. Účinkuje jenom ve stře...
Immune Akut sirup obsahuje jedinečnou kombinaci účinných látek jako jsou extrakt z plodů aceroly a bezu černého, nukleotidy a zinek. Jeho užívání se doporučuje na podporu imunity anebo v průběhu rekon...
Jediný produkt na trhu obsahující standartizovaný extrakt z ostropestřece mariánského – silymarin a esenciální fosfolipidy.
Jedinečné kapky s obsahem aktivních kultur přirozeně přítomných v mateřském mléku.
Přípravek obsahuje vitamin D3 v olivovém oleji, což zajišťuje vysokou biologickou dostupnost vitaminu D3.
Jediný produkt na trhu obsahující standartizovaný extrakt z ostropestřece mariánského – silymarin a esenciální fosfolipidy.
Vitaminový přípravek s obsahem pyridoxinu. Přípravek se používá na doplnění denní dávky vitaminu B6.
Minerální přípravek s obsahem hořčíku. Přípravek se používá na doplnění denní dávky hořčíku.