Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Svěřte své vlasy do péče receptury Scan Repair Komplex, která vlasu opravdu rozumí. Gliss Kur otevírá novou dimenzi péče o vlasy.
ŠAMPON OIL NUTRITIVE redukuje třepení konečků až o 85 %. Delší vlasy se sklonem k třepení získávají nádherný lesk zdravě vypadajících vlasů.
ŠAMPON ULTIMATE REPAIR regeneruje i extrémně poškozené vlasy a poskytuje jim odolnost a více lesku
Máte mastné vlasy bez lesku? Šampon Gliss Kur Milion Gloss dodá vašim vlasům dlouhotrvající lesk s milionem odlesků.
Regeneruje vlasovou strukturu a redukuje lámavost vlasů. Intenzivní péče a větší odolnost vlasů.
Gliss Kur obsahuje recepturu Scan Repair Komplex, která působí na povrchu, ale i hluboko uvnitř vlasu. Vlas si zachovává sílu a intenzivní barvu.
Mléko na vlasy s mléčným proteinem pro matné a křehké vlasy.
Šampon pro regeneraci sluncem namáhané vlasy. Vlasům vrací lesk a chrání je před vysoušením.
Intenzivní šampon, který nově obsahuje z jedné třetiny i regenerační kúru. Vlasy umyje stejně rychle a účinně jako šampon a zároveň je regeneruje.
Šampon dodává suchým a poškozeným vlasům poddajnost a lesk. Pro každodenní použití.
Okamžitě snadné rozčesávání a regenerace i extrémního poškození.
Kondicionér usnadňuje rozčesávání barvených a tónovaných vlasů po každém mytí a poskytuje jim dlouhotrvající ochranu barvy.
Dárkové balení obsahuje Gliss Kur Ultimate Repair šampon na vlasy 250ml+ Gliss Kur Ultimate Repair kondicionér na vlasy 200ml
Gliss Kur obsahuje recepturu Scan Repair Komplex, působící na povrchu, ale i hluboko uvnitř vlasu. Regeneruje oslabená místa a obnovuje strukturu vlasu.
Šampon pro regeneraci vlasů s komplexem Powerful Tri-protein Infusion, který vyživuje každé vlasové vlákno a chrání vlasovou kutikulu.
Vlasová regenerační maska s UVA a UVB filtrem regeneruje sluncem namáhané vlasy a obnovuje jejich přirozený lesk a poddajnost.
Usnadňuje rozčesávání, vlasy regeneruje po celé délce a redukuje třepení konečků až o 90 %.
Gliss Kur Hair Repair 6 Miracles olejová esence pro všechny typy vlasů. Kombinace pečujících olejů poskytuje vlasům 6 benefitů.
Balzám usnadňuje rozčesávání suchých a poškozených vlasů a vlasy jsou po použití poddajné.
Regenerace ve spreji pro vaše vlasy namáhané sluncem.
ŠAMPON OIL NUTRITIVE redukuje třepení konečků až o 85 %. Delší vlasy se sklonem k třepení získávají nádherný lesk zdravě vypadajících vlasů.
Šampon regeneruje i extrémně poškozené vlasy a poskytuje jim odolnost a více lesku.
REGENERAČNÍ EXPRES BALZÁM OIL NUTRITIVE umožňuje okamžitě snadné rozčesávání delších vlasů a redukuje třepení konečků až o 85 %.
GLISS KUR Hair Repair denní elixír s oleji pro poškozené a suché vlasy 75 ml Denní elixír s pečujícími oleji poskytuje vlasům poddajnost a lesk.
Dárkové balení obsahuje Gliss Kur Oil Nutritive šampon na vlasy 250ml+ Gliss Kur Oil Nutritive kondicionér na vlasy 200ml