Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Vyhněte se jarní únavě a podpořte svoji obranyschopnost. Speciální tableta Time-Release zajistí postupné uvolňování vitaminu C ve vašem organismu.
Betakaroten pro péči o pokožku a měsíček lékařský pro její zklidnění po opalování – vše v tomto doplňku stravy.
Doplněk stravy s vysokým obsahem vitaminu C (1000 mg) ve speciální tabletě TIME RELEASE, která zajišťuje postupné uvolňování.
GS Megalecitin 1325 se zvýšenou dávkou lecitinu je vhodný potravní doplněk pro paměť, srdce a cévy.
Přípravek dodá organismu optimální dávku koenzymu Q10 a biotin, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a činnosti nervové soustavy.
Pastilky příjemné mentolové chuti, které se rozpouštějí v ústech. Obsa­hují tzv. bakteriální lyzát a vitamin C, který podporuje správnou funkci imunitního systému a obranyschopnost.
GS Multivitamin šumivý s minerály Forte je multivitaminový nápoj s obsahem vitaminů a minerálů s pomerančovou příchutí.
GS Dormian Rapid jako doplněk stravy obsahuje maximální možné množství účinných látek kozlíku lékařského a vysoké dávky extraktů meduňky, chmele a mučenky.
Vápník a hořčík jsou důležité pro zdravé a pevné zuby...mangan, vitamin D3 a K1 zase podporují zdravé a silné kosti. Ještě je třeba něco dodávat?
Přípravek GS Omega 3 Citrus obsahuje vyvážené množství nejdůležitějších nenasycených mastných kyselin – EPA a DHA.
Kombinace minerálů a vitamínů, která byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích.
Vysoce spolehlivý, rychlý a ženami velmi často kupovaný těhotenský test.
Nejlepší způsob péče o vaše vlasy, pleť a nehty je výživou zevnitř. Teď jako vánoční balení i pro vaše blízké.
Komplexní složení vitamínů, minerálů a dalších látek.
Kompletní „opalovací servis“ v jedné jediné kapsli. Originální komplex BellCaroten, obohacený o extrakt z měsíčku lékařského, aloe vera, selen a biotin.
Naše tělo si ve věku nad 50 let říká o speciální kombinaci vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek. Dopřejte mu je v tomto vánočním balení.
GS Hlíva Plus 1800 pro podporu zdraví a imunity.
Doplněk stravy s vysokým obsahem vitaminu C (500 mg) ve speciální tabletě TIME RELEASE, která zajišťuje postupné uvolňování.
Noball je přípravek, který reguluje tvorbu střevních plynů.
GS Multivitamin Šumivý Forte je multivitaminový nápoj s obsahem vitaminů s pomerančovou příchutí.
Přípravek spojuje tradiční sílu extraktu brusinek s čis­ticími a zklidňujícími vlastnostmi kopřivy.
GS Anxiolan je doplněk stravy, který nabízí účinnou pomoc při neklidu, úzkosti a napětí.. Není návykový a je šetrný k organismu.
GS Eladen PREMIUM je přípravek pro krásné a zdravé vlasy, nehty a pokožku se zcela unikátním složením na českém trhu.
Condro Forte obsahuje čistý glukosamin a kolagen, který je základní stavební složkou chrupavky.
Krásné opálení si žádá betakaroten. Připravte se na chvíle, kdy sluníčko ukáže svoji sílu!
Doplněk stravy obsahující v 1 tabletě kompletní a vyvážené množství vitamínů a minerálů pro ženy těhotné, kojící a plánující těhotenství.
Přípravek GS Omega 3 Citrus obsahuje vyvážené množství nejdůležitějších nenasycených mastných kyselin – EPA a DHA.
Svěřte se do rukou přírody i v období klimakteria. GS Merilin Harmony je účinný nehormonální přípravek vyvinutý pro potřeby žen.
100% vyvážené složení vitamínů, minerálů a dalších aktivních látek vyvinuté podle nejnovějších poznatků vědy a výzkumu ve vánočním balení.
Pamatujte na svoji paměť... Správnou výživou, tréninkem a speciálním doplňkem stravy rozhodně nic neztratíte. Teď ve vánočním balení.