Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Vlákninové tablety k rozplynutí v ústech se sladidlem a kakaovou příchutí. K doplnění vlákniny a překonání chuti na sladké.
Přírodní vláknina s dostatečnou viskozitou, vhodná při udržování tělesné hmotnosti a při poruchách metabolismu sacharidů a tuků.
Výživově kompletní nízkokalorický čokoládový pudink pro náhradu jednoho či více hlavních jídel během dne. Rychlá příprava za studena.
Krémová polévka obsahující opravdové kousky hub. Je oblíbená zejména k obědu či večeři. Rychlá příprava přelitím vroucí vodou.
Krémová polévka obsahující kousky zeleniny. Výživově kompletní nízkokalorická zeleninová polévka pro náhradu jednoho či více hlavních jídel během dne.
Výživově kompletní tyčinka s přiměřeným množstvím energie. Příjemná kombinace chutí hořké čokolády a jemné smetany.
Výživově kompletní, nízkokalorická a chuťově vyvážená polévka. Je oblíbená zejména k obědu či večeři. Rychlá příprava přelitím vroucí vodou.
Lahodná chuť broskve v jogurtovém krému. Oblíbená snídaně. Rychlá příprava s vodou za studena. Obsahuje vitamíny, minerální látky a stopové prvky.
Výživově kompletní tyčinka s přiměřeným množstvím energie. Lahodná chuť broskve. Výborná svačina.
Výživově kompletní tyčinka s přiměřeným množstvím energie. Vhodná náhrada čokolády. Velmi chutná svačinka.
Výživově kompletní tyčinka s přiměřeným množstvím energie. Obsahuje směs přírodních vláknin, včetně vysoce viskozního glukomananu.
Výživově kompletní nízkokalorický vanilkový pudink pro náhradu jednoho či více hlavní jídel během dne. Rychlá příprava za studena.
Polévka s kořeněnou chutí zachutná i těm, kteří obvykle rajskou polévku nevyhledávají. Je oblíbená zejména k obědu či večeři. Rychlá příprava.
Výživově kompletní tyčinka s přiměřeným množstvím energie. S kousky jablečné dužiny. Obsahuje směs přírodních vláknin.
Guareta® SuperSlim tobolky je mimořádně vhodný pro dietní režimy, související se snižováním a kontrolou tělesné hmotnosti. 
Vlákninové tablety k rozplynutí v ústech se sladidlem a ananasovou příchutí. K doplnění vlákniny a překonání chuti na sladké.
Oblíbená sušenková chuť s kousky jablka v jogurtovém krému. Oblíbená snídaně. Rychlá příprava s vodou za studena. Obsahuje vitamíny a minerální látky.
Výživově kompletní tyčinka s přiměřeným množstvím energie. Pro milovníky kávy a kávových náhražek. Výborná svačina. 
Vlákninové tablety k rozplynutí v ústech se sladidlem a jablkovou příchutí. K doplnění vlákniny a překonání chuti na sladké.