Vlákninové tablety k rozplynutí v ústech se sladidlem a kakaovou příchutí. K doplnění vlákniny a překonání chuti na sladké.
Přírodní vláknina s dostatečnou viskozitou, vhodná při udržování tělesné hmotnosti a při poruchách metabolismu sacharidů a tuků.
Výživově kompletní nízkokalorický čokoládový pudink pro náhradu jednoho či více hlavních jídel během dne. Rychlá příprava za studena.
Krémová polévka obsahující opravdové kousky hub. Je oblíbená zejména k obědu či večeři. Rychlá příprava přelitím vroucí vodou.
Krémová polévka obsahující kousky zeleniny. Výživově kompletní nízkokalorická zeleninová polévka pro náhradu jednoho či více hlavních jídel během dne.
Výživově kompletní tyčinka s přiměřeným množstvím energie. Příjemná kombinace chutí hořké čokolády a jemné smetany.
Výživově kompletní, nízkokalorická a chuťově vyvážená polévka. Je oblíbená zejména k obědu či večeři. Rychlá příprava přelitím vroucí vodou.
Lahodná chuť broskve v jogurtovém krému. Oblíbená snídaně. Rychlá příprava s vodou za studena. Obsahuje vitamíny, minerální látky a stopové prvky.
Výživově kompletní tyčinka s přiměřeným množstvím energie. Lahodná chuť broskve. Výborná svačina.
Výživově kompletní tyčinka s přiměřeným množstvím energie. Vhodná náhrada čokolády. Velmi chutná svačinka.
Výživově kompletní tyčinka s přiměřeným množstvím energie. Obsahuje směs přírodních vláknin, včetně vysoce viskozního glukomananu.
Výživově kompletní nízkokalorický vanilkový pudink pro náhradu jednoho či více hlavní jídel během dne. Rychlá příprava za studena.
Polévka s kořeněnou chutí zachutná i těm, kteří obvykle rajskou polévku nevyhledávají. Je oblíbená zejména k obědu či večeři. Rychlá příprava.
Výživově kompletní tyčinka s přiměřeným množstvím energie. S kousky jablečné dužiny. Obsahuje směs přírodních vláknin.
Guareta® SuperSlim tobolky je mimořádně vhodný pro dietní režimy, související se snižováním a kontrolou tělesné hmotnosti. 
Vlákninové tablety k rozplynutí v ústech se sladidlem a ananasovou příchutí. K doplnění vlákniny a překonání chuti na sladké.
Oblíbená sušenková chuť s kousky jablka v jogurtovém krému. Oblíbená snídaně. Rychlá příprava s vodou za studena. Obsahuje vitamíny a minerální látky.
Výživově kompletní tyčinka s přiměřeným množstvím energie. Pro milovníky kávy a kávových náhražek. Výborná svačina. 
Vlákninové tablety k rozplynutí v ústech se sladidlem a jablkovou příchutí. K doplnění vlákniny a překonání chuti na sladké.