Tyto sušené plody kustovnice čínské v BIO kvalitě ideálně doplní váš jídelníček o obsažené živiny a také jej zpestří o zajímavou chuť.
Rudolf II. by se zaradoval, kdyby znal goji-kustovnici čínskou! Tento "elixír" v sobě snoubí potřebnou dávku živin.
Sušené plody kustovnice čínské v prvotřídní kvalitě pro vaše zdraví a zpestření vašeho jídelníčku. Pochutnejte si na nich!
Dopřejte si i vy sušené plody Goji z ručních, výběrových sklizní té nejvyšší kvality ve třídě exclusive.
Rychle, prakticky a jednoduše dodejte svému tělu nejzdravější ovoce na zemi Goji v praktických tabletách.
100% BIO olej ze semen vysokohorského tibetského rakytníku. Rakytník významnou měrou přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu.
100% BIO šťáva výhradně z původní vysokohorské odrůdu tibetského rakytníku. Rakytník významnou měrou přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu.
Ještě neznáte goji alias kustovnici čínskou? Tak se seznamte s těmito chutnými a zdraví prospěšnými plody tentokrát v BIO kvalitě.
100% BIO olej z plodů vysokohorského tibetského rakytníku.
BIO extrakt z plodů vysokohorského tibetského rakytníku v rostlinné kapsli. Rakytník významnou měrou přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu.
100% BIO olej ze semen kustovnice čínské. Goji olej ze semen kustovnice dodává tělu potřebnou vitalitu a nabije Vás energií na celý den.
Plody Jujube obsahují širokou škálu vitamínů, minerálů a flavonoidů. Významnou část tvoří i stopové prvky.
BIO extrakt z plodu kustovnice čínské v rostlinné kapsli. Goji kapsle dodávají tělu potřebnou vitalitu a nabijí Vás energií na celý den.