Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Tyto sušené plody kustovnice čínské v BIO kvalitě ideálně doplní váš jídelníček o obsažené živiny a také jej zpestří o zajímavou chuť.
Rudolf II. by se zaradoval, kdyby znal goji-kustovnici čínskou! Tento "elixír" v sobě snoubí potřebnou dávku živin.
Sušené plody kustovnice čínské v prvotřídní kvalitě pro vaše zdraví a zpestření vašeho jídelníčku. Pochutnejte si na nich!
Dopřejte si i vy sušené plody Goji z ručních, výběrových sklizní té nejvyšší kvality ve třídě exclusive.
Rychle, prakticky a jednoduše dodejte svému tělu nejzdravější ovoce na zemi Goji v praktických tabletách.
100% BIO olej ze semen vysokohorského tibetského rakytníku. Rakytník významnou měrou přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu.
100% BIO šťáva výhradně z původní vysokohorské odrůdu tibetského rakytníku. Rakytník významnou měrou přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu.
Ještě neznáte goji alias kustovnici čínskou? Tak se seznamte s těmito chutnými a zdraví prospěšnými plody tentokrát v BIO kvalitě.
100% BIO olej z plodů vysokohorského tibetského rakytníku.
BIO extrakt z plodů vysokohorského tibetského rakytníku v rostlinné kapsli. Rakytník významnou měrou přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu.
100% BIO olej ze semen kustovnice čínské. Goji olej ze semen kustovnice dodává tělu potřebnou vitalitu a nabije Vás energií na celý den.
Plody Jujube obsahují širokou škálu vitamínů, minerálů a flavonoidů. Významnou část tvoří i stopové prvky.
BIO extrakt z plodu kustovnice čínské v rostlinné kapsli. Goji kapsle dodávají tělu potřebnou vitalitu a nabijí Vás energií na celý den.