Cestovní miska skládací Hurtta vodotěsná.
Vesta o velikosti M, je vyrobena z nešustivého materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.   
Záchranná plavací vesta, která je novou generací mezi vestami Life Savior. Vodná pro střední plemena psů od 10-20 kg.
Chladící vesta o velikosti XL, modré barvy, vhodná pro aktivní psy v letních měsících. Příjemně ochlazuje psa na zádech a hrudníku.
Chladící vesta o velikosti XXL, modré barvy, vhodná pro aktivní psy v letních měsících. Příjemně ochlazuje psa na zádech a hrudníku.
Vesta o velikosti XS, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.
Tato vesta o velikosti S pro psy je ideální pro sportovní aktivity, lov a také denní procházky.
Vesta o velikosti XXL, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.
Vesta o velikosti XXS, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu,, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.  
Vesta o velikosti M, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov. 
Chladící vesta o velikosti XXL, fialové barvy, vhodná pro aktivní psy v letních měsících. Příjemně ochlazuje psa na zádech a hrudníku.
Vesta o velikosti XL, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.
Záchranná plavací vesta, která je novou generací mezi vestami Life Savior.
Záchranná plavací vesta, která je novou generací mezi vestami Life Savior. Vhodná pro větší plemena psů o váze 40 - 80 kg.
Vesta o velikosti XS, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu,proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.
Chladící vesta o velikosti XXS, modré barvy, vhodná pro aktivní psy v letních měsících. Příjemně ochlazuje psa na zádech a hrudníku.
Chladící vesta o velikosti S, modré barvy, vhodná pro aktivní psy v letních měsících. Příjemně ochlazuje psa na zádech a hrudníku.
Chladící vesta o velikosti XS, modré barvy, vhodná pro aktivní psy v letních měsicích. Příjemně ochlazuje psa na zádech a hrudníku.
Vysoce kvalitní botičky pro Vašeho miláčka, ve velikosti S, vhodné pro malá pemena. Jsou vhodné pro tuistiku v drsném terénu, při nepřízni počasí,...
Vysoce kvalitní botičky pro psy, ve velikosti M, na střední plemena. Jsou vhodné pro turistiku v drsném terénu, při nepřízni počasí apod. 
Vesta o velikosti XXS, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.
Vysoce kvalitní boty pro Vašeho miláčka, ve velikosti XXL, vhodné pro velká plemena. Jsou určeny pro turistiku v drsném terénu a při nepřízni počasí.
Vesta o velikosti L, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov. 
Bezpečnost a nastavitelnost polstrovaných obojků Padded zajišťuje tu nejlepší volbu už od nejútlejšího věku Vašeho psa.
Vesta o velikosti XXL, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.
Záchranná plavací vesta, která je novou generací mezi vestami LIfe Savior. Vhodná pro malá plemena psů do 5 kg.
Vodítko Hurtta Jogging v černo-šedé barvě s rozměry 60 - 90 cm/20 mm 1ks.
Vesta o velikosti S, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.