Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Cestovní miska skládací Hurtta vodotěsná.
Vesta o velikosti M, je vyrobena z nešustivého materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.   
Záchranná plavací vesta, která je novou generací mezi vestami Life Savior. Vodná pro střední plemena psů od 10-20 kg.
Chladící vesta o velikosti XL, modré barvy, vhodná pro aktivní psy v letních měsících. Příjemně ochlazuje psa na zádech a hrudníku.
Chladící vesta o velikosti XXL, modré barvy, vhodná pro aktivní psy v letních měsících. Příjemně ochlazuje psa na zádech a hrudníku.
Vesta o velikosti XS, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.
Tato vesta o velikosti S pro psy je ideální pro sportovní aktivity, lov a také denní procházky.
Vesta o velikosti XXL, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.
Vesta o velikosti XXS, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu,, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.  
Vesta o velikosti M, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov. 
Chladící vesta o velikosti XXL, fialové barvy, vhodná pro aktivní psy v letních měsících. Příjemně ochlazuje psa na zádech a hrudníku.
Vesta o velikosti XL, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.
Záchranná plavací vesta, která je novou generací mezi vestami Life Savior.
Záchranná plavací vesta, která je novou generací mezi vestami Life Savior. Vhodná pro větší plemena psů o váze 40 - 80 kg.
Vesta o velikosti XS, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu,proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.
Chladící vesta o velikosti XXS, modré barvy, vhodná pro aktivní psy v letních měsících. Příjemně ochlazuje psa na zádech a hrudníku.
Chladící vesta o velikosti S, modré barvy, vhodná pro aktivní psy v letních měsících. Příjemně ochlazuje psa na zádech a hrudníku.
Chladící vesta o velikosti XS, modré barvy, vhodná pro aktivní psy v letních měsicích. Příjemně ochlazuje psa na zádech a hrudníku.
Vysoce kvalitní botičky pro Vašeho miláčka, ve velikosti S, vhodné pro malá pemena. Jsou vhodné pro tuistiku v drsném terénu, při nepřízni počasí,...
Vysoce kvalitní botičky pro psy, ve velikosti M, na střední plemena. Jsou vhodné pro turistiku v drsném terénu, při nepřízni počasí apod. 
Vesta o velikosti XXS, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.
Vysoce kvalitní boty pro Vašeho miláčka, ve velikosti XXL, vhodné pro velká plemena. Jsou určeny pro turistiku v drsném terénu a při nepřízni počasí.
Vesta o velikosti L, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov. 
Bezpečnost a nastavitelnost polstrovaných obojků Padded zajišťuje tu nejlepší volbu už od nejútlejšího věku Vašeho psa.
Vesta o velikosti XXL, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.
Záchranná plavací vesta, která je novou generací mezi vestami LIfe Savior. Vhodná pro malá plemena psů do 5 kg.
Vodítko Hurtta Jogging v černo-šedé barvě s rozměry 60 - 90 cm/20 mm 1ks.
Vesta o velikosti S, je vyrobena z nešustivého kvalitního materiálu softshelu, proto je vhodná pro sportovní aktivity, procházky i lov.