Dětský zimní krém chrání, vyživuje a intenzivně pečuje o jemnou dětskou pleť při větru, mrazivém počasí či extrémních povětrnostních podmínkách.
MedPharma Venucare gel Natural obsahuje výtažek z kaštanu koňského, který zklidňuje a osvěžuje těžké a unavené nohy, dodává jim příjemný pocit svěžesti a přináší nohám úlevu. Vhodné i pro těhotné a ko...
Vlastní, speciálně vyvinutá receptura chrání pokožku v okolí nosu při rýmě a nachlazení.
Vlastní, originální receptura je speciálně vyvinutým komplexem 10 aktivních látek s vysokým obsahem MSM, glukosamin sulfátu, boswellie a dalších extraktů z rostlin či bylin jako je např. harpago, kost...
Přírodní produkt, který obsahuje čistý konopný olej a dalších 29 speciálně vybraných horských rostlin majících regenerační vliv.
Speciálně vyvinuté voděodolné a hypoalergenní opalovací mléko. 
Speciálně vyvinuté voděodolné a hypoalergenní opalovací mléko. Určeno pro citlivou pokožku dětí od narození.
Složení s vitaminy A, C, E a ureou byl vyvinut pro zklidnění, hydrataci a podporu regenerace pokožky podrážděné slunečními paprsky.
Chřaňte jemnou dětskou pokožku před vznikem podráždění a opruzenin, díky speciálnímu složení krému MEDPHARMA.
Unikátní kombinace aktivních látek. Obsahuje fyzikální a chemické UV filtry, které chrání pokožku před poškozením způsobeným UVA a UVB zářením.
Přírodní balzám, který obsahuje extrakt z 33 speciálně vybraných horských rostlin pro blahodárný a regenerační vliv na pokožku, klouby a svaly.
Mast obsahuje byliny, které jsou známé pro svůj blahodárný a regenerační vliv, který mohou mít na pokožku, klouby, svaly a okolí páteře.
100% Tea Tree Oil se hodí k relaxačním koupelím, masážím, na inhalaci a do aromalampy.
Vlastní, speciálně vyvinutá receptura octanového gelu obohacená extraktem jitrocele, meduňky a eukalyptové silice pro zvýšení účinku. Octanový gel je doporučován při poštípání hmyzem, při mechanicky z...
Bylinná mast s 55 % konopného oleje napomáhá při obnově narušené kožní bariéry a nabízí přirozenou hydrataci pokožky.
Mléko pro podporu regenerace pokožky podrážděné slunečním zářením, koupáním, suchem, větrem či mrazem. Dobře se roztírá a vstřebává.
Kosmetická vazelína farmaceutické kvality pro intenzivní promaštění a péči o popraskanou pokožku.
Speciálně vyvinuté voděodolné a hypoalergenní opalovací mléko.