Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Určeno k dietnímu postupu při výživě kojenců, kteří ublinkávají. Účinky byly prokázány v klinických studiích.
Ruličky s pastilkami z hroznového cukru a 100 mg vitaminu C v každé pastilce. Na jazyku rychle rozpustné pastilky.
Zubní kartáček pro nejmenší děti. Jeho malá, zkosená hlavička s ultrajemnými vlákny CUREN je plně chráněna měkkým pryžovým potahem, který zabraňuje poranění dásní při neopatrné manipulaci.
Kombinované arthronutraceutikum nové generace pro regeneraci kloubů.
Inhalační nástavec s ventilem Tips-Haler® je zdravotnický prostředek, který je navržen tak, aby usnadňoval a optimalizoval příjem inhalačně podávaných léčiv.
Lék Wobenzym působí proti zánětům, otokům a poruchám imunity, zkracuje dobu léčby po úrazech a operacích. Obsahuje směs enzymů, které ovlivňují chemické reakce v organismu.
Ochranný krém na ruce, vyživující a hydratační s obsahem oleje z černých oliv a pšeničnými proteiny. Krémová konzistence zanechávající pokožku jemnou hebkou a pružnou.
AVENE Mléko pro děti SPF 50+. Velmi vysoká ochrana citlivé dětské kůže. Bez parfemace, bez parabenů.
Ruličky s pastilkami z hroznového cukru a 100 mg vitaminu C v každé pastilce. Na jazyku rychle rozpustné pastilky.
Bio-Kult Pro-Cyan je moderní probiotická formule s trojím účinkem. Bio-Kult Pro-Cyan obsahuje extrakt z brusinek, dva specificky vybrané kmeny probiotik a vitamín A, který přispívá k udržování sliznic...
Komprimát bez cukru s obsahem esenciálních olejů a rostlinných extraktů podporují trávení, tlumí nadýmání a osvěžují dech.
Samolepící krytí absorbující exsudát, pro optimání proces hojení.
Nutrilon 2 AR je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce, nemohou-li být kojeni. Určeno k dietnímu postupu při výživě kojenců, kteří ublinkávají ...
Inkontinenční kalhotky TENA Flex Plus Medium určené pro těžkou inkontinenci. Má unikátní systém zapínání díky elastickému rychloupevňovacímu pásu.
Dámská hygiena z organické bavlny. Konec podráždění a svědění při vašich dnech.
Homeopatický přípravek, který pomáhá při potížích souvisejících s vnitřní intoxikaci organismu, dále zabraňuje nadměrnému pocení, je vhodný při "syndromu nečisté kůže" (ekzémy, furunkly, akné).
Jednosvazkový ( Single) kartáček TePe Compact Tuft je určen pro čištění jednotlivých zubů a zubů s fixním aparátkem (rovnátky).
Kalium Bichromicum CH30 je homeopatický přípravek, který obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
Bylinná směs na přípravu čaje pro zvýšení imunity u dětí. Je prospěšná zejména v období zvýšeného výskytu infekčních onemocnění. Obsahuje směs bylin, které příznivě působí na odolnost dětského organiz...
Pomáhá předcházet vzniku opruzenin a pečovat o citlivou pokožku dětí i dospělých. Vhodný též k ošetření bradavek namáhaných kojením. Obsahuje dexpanthenol, který přispívá k obnově přirozené ochranné b...
Riboflavin s prodlouženým uvolňováním je doplněk stravy, který patří do skupiny vitamínů B. Napomáhá k udržení normálního stavu pokožky, sliznic a červených krvinek a je nezbytný pro správnou funkci n...
MedPharma Vitamín C má příznivý vliv na odolnost organismu, zlepšení zdraví cév, dásní a zubů, odstranění pocitu únavy a blahodárné působení při hojení ran.
Velká deka s hrazdičkou a hračkami okouzlí děťátko a láká ho zkoumat a dotýkat se okolního světa. Perfektní místo pro malou princeznu, která si zamiluje hru v této zahradě plné květů Fancy Flowers™.
Úleva od těžkých a unavených nohou díky extraktu z koňského kaštanu, který pomáhá udržovat pružnost cév a cévních stěn.